Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Rumunia 25 Bani - 1966r ... Monety

07-06-2015, 20:27
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 1 zł     
Użytkownik jarkojeden
numer aukcji: 5401697391
Miejscowość zachodniopomorskie
Wyświetleń: 5   
Koniec: 07-06-2015 20:30:02
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

   

Witam serdecznie .

-

Bardzo proszę o przeczytanie strony "o mnie" , która jest powiązana z powyższą aukcją .

-

Jeżeli nie jesteś zainteresowany kupnem wystawionego na aukcji przedmiotu lub uważasz , że wystawiony przedmiot  , może nie spełnić Twoich oczekiwań lub cena jest zbyt wysoka , proszę nie licytować lub nie kupować wystawionego przedmiotu , pozwoli to na uniknięcie nieprzyjemnej dla obu stron sytuacji . W razie wątpliwości proszę o kontakt za pośrednictwem poczty e-mail , przed zakupieniem przedmiotu lub przed rozpoczęciem licytacji . Wszystkie wystawiane na aukcjach przedmioty , pochodzą z moich prywatnych zbiorów .

-

OPIS AUKCJI : Przedmiotem aukcji jest moneta , widoczna na zdjęciu dołączonym do aukcji . Stan monety , jak na dołączonym do aukcji zdjęciu .

Dołączone do aukcji zdjęcia monet są skanami monet , wykonanymi w rozdzielczości 300 dpi .

Wszystkie monety zakupione na moich aukcjach przez jedną osobę kupującą , wysyłam w jednej przesyłce . Koszt przesyłki podany jest przy każdej aukcji .

-

WAŻNE : Istnieje możliwość ubezpieczenia przesyłki . Zalecam ubezpieczanie przesyłek pocztowych , ponieważ wypłata odszkodowania przez Pocztę Polską za zaginięcie przesyłki nie ubezpieczonej , może nie pokryć kosztów jakie zostały wydane przez Państwa na zakup przedmiotu(ów) . Koszt ubezpieczenia przesyłki ustalany jest według cennika Poczty Polskiej , plus 1 zł (są to moje koszty np: zakup koperty itp) .

 

I tak dla przesyłki do 350g z ubezpieczeniem na 150 zł i doliczonymi moimi kosztami w kwocie 1 zł, koszt przesyłki wynosi :

List polecony ekonomiczny -12,50 zł

List polecony priorytetowy - 14 zł

Dla każdego zwiększenia wartości przesyłki o 50 zł , należy do kwoty 12,50 zł (list polecony ekonomiczny) lub 14 zł (list polecony priorytetowy) , doliczyć 1 zł . Czyli na przykład , ubezpieczenie przesyłki na kwotę 200 zł kosztuje :

List polecony ekonomiczny -12,50 zł + 1 zł = 13,50 zł

List polecony priorytetowy - 14 zł + 1 zł = 15 zł

 

Zapraszam do obejrzenia moich pozostałych aukcji .