Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

RUGBY - ITALIA - DRES REPREZENTACJI - KAPPA - XXL!

22-01-2012, 10:11
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 206 zł      Aktualna cena: 206 zł     
Użytkownik MARCINIAK_2004
numer aukcji: 2030528159
Miejscowość Legnica
Licytowało: 4    Wyświetleń: 117   
Koniec: 15-01-2012 16:45:55

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


MARCINIAK_2004 - witam na swoich aukcjach !!!
WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO !


Dziś mam do zaoferowania:

rewelacyjny, DRES SPORTOWY

dla miłośników drużyny narodowej ITALII w RUGBY...

FEDERAZIONE ITALIANA RUGBY
F.I.R.

firmy: KAPPA (Made in China) !!!


PONIŻEJ PREZENTUJĘ DOKŁADNE ZDJĘCIA TEGO REWELACYJNEGO
w
100% ORYGINALNEGO DRESU SPORTOWEGO !!!

Jest to naprawdę fantastyczny, SPORTOWY KOMPLET DRESÓW RUGBY narodowego zespołu WŁOCH - FEDERAZIONE ITALIANA RUGBY (F.I.R.), który został wyprodukowany w CHINACH - oryginalny produkt firmy KAPPA (XXL) !!!

Tym razem moja aukcja skierowana jest przede wszystkim do sympatyków, miłośników i wiernych fanów NARODOWEJ REPREZENTACJI ITALII w RUGBY (FEDERAZIONE ITALIANA RUGBY – F.I.R.), czyli popularnych „AZZURRI”. Oferuję, bowiem w ogólnej sprzedaży oryginalny, SPOROWY KOMPLET DRESÓW ekipy prowadzonej przez FRANCUZA – JACQUESA BRUNELA, wyprodukowany i sygnowany przez znaną i cenioną na całym świecie firmę KAPPA (w... CHINACH). Zresztą zawodnicy z PÓŁWYSPU APENIŃSKIEGO od dosyć dawna są „ubierani” właśnie przez ten włoski koncern. Warto zaznaczyć, że „BŁĘKITNI” to „firma” niezwykle popularna i „rozpoznawalna” w każdym niemalże zakątku naszego globu. Już sam fakt, że WŁOSKA FEDERACJA RUGBY powstała w 1928 roku jest bardzo wymowny !!!


Podobnie jak przedmiot mojej aukcji, którym jest SUPER ORYGINALNY i SUPER WYGLĄDAJĄCY sportowy DRES narodowej drużyny rugby – FEDERAZIONE ITALIANA RUGBY – F.I.R. Chcąc napisać, co nieco o tym zespole, pewnie powstałaby z tego dosyć GRUBA KSIĄŻKA, dlatego w głównej mierze skoncentruję się na OPISIE oferowanej przeze mnie rzeczy !


Jedno jest pewne „RUGBYŚCI” z ITALII to „team” popularny, o którym słyszał niemalże każdy mieszkaniec naszej planety. Sami WŁOSI coraz bardziej przekonują się do tego widowiskowego sportu. Co prawda narodowym sportem WŁOCH jest nadal PIŁKA NOŻNA, ale ostatnie lata pokazują, że RUGBY także ma olbrzymią rzeszę sympatyków. Zresztą trudno się dziwić biorąc pod uwagę coraz lepsze wyniki „AZZURRI”. Sama otoczka tego narodowego związku: zaplecze socjalne, baza szkoleniowo – sprzętowa czy też nowoczesny marketing powoduję, że człowiekowi „WŁOSY STAJĄ DĘBA”. Po prostu trzeba to widzieć na własne oczy, aby... UWIERZYĆ. Taki też wyjątkowy jest DRES SPORTOWY, który mam przyjemność Państwu zaoferować.


Trudno się, zatem dziwić, że w związku z tak olbrzymią popularnością „BŁĘKITNYCH”, cały świat „zalany” jest tysiącami gadżetów związanych z tym narodowym związkiem rugby. Oczywiście DUŻA ich część to... „tandetne podróbki”, które są niewiele warte. TYMCZASEM JA OFERUJĘ RZECZ W PEŁNI ORYGINALNĄ I DO TEGO LICENCJONOWANĄ !!!
CELOWO ZAMIEŚCIŁEM TAK SPORĄ ILOŚĆ ZDJĘĆ, ABY W PEŁNI ODDAĆ WYJĄTKOWOŚĆ TEGO DRESU. „FOTKI” PREZENTUJĄ ZARÓWNO CAŁY DRES JAK RÓWNIEŻ OSOBNO: BLUZĘ DRESOWĄ (ze szczegółami), ORAZ SPODNIE. PONADTO ZDJĘCIA BYŁY PRZEZE MNIE ROBIONE ZARÓWNO Z UŻYCIEM JAK I BEZ LAMPY BŁYSKOWEJ. CIUCH W RZECZYWISTOŚCI PREZENTUJE SIĘ „O NIEBO LEPIEJ” NIŻ NA ZAMIESZCZONYCH FOTOGRAFIACH – MOGĘ ŚMIAŁO O TYM PAŃSTWA ZAPEWNIĆ !!!


BLUZA DRESOWA – co oczywiste – jest z DŁUGIMI RĘKAWAMI zakończonymi elastycznymi ściągaczami. Wykonana jest generalnie w dwóch dominujących kolorach: NIEBIESKIM oraz BŁĘKITNYM. Na wysokości klatki piersiowej – PO LEWEJ STRONIE - znajduje się DUŻY – WYHAFTOWANY logotyp FEDERAZIONE ITALIANA RUGBY – F.I.R. (o rozmiarze: 8 centymetrów x 7,5 centymetra). Na tej samej wysokości tyle tylko, że po STRONIE PRAWEJ „umiejscowiony” jest duży logotyp koncernu KAPPA, który jest wyhaftowany w KOLORZE BIAŁYM z CZARNYM KONTUREM zaś jego rozmiar to: 10 centymetrów x 4,5 centymetra. Dodatkowo na wysokości klatki piersiowej znajdują się NIECO JAŚNIEJSZE OD OGÓLNEGO TŁA BLUZY DRESOWEJ, poziome paski w KOLORZE BŁĘKITNYM. BLUZA na całej swojej długości zapinana jest na zamek błyskawiczny, którego zakończenie, a zatem tzw. „szpindelek” jest wykonany z PLASTIKU, na którym „wytłoczony” jest logotyp KAPPY. Ponadto posiada DWIE ZEWNĘTRZNE KIESZENIE (również zapinane na zameczki z logotypem „SIEDZĄCEJ PARY”). Dół BLUZY posiada oczywiście ŚCIĄGACZ. Mam nadzieję, że dokładnie widać to na zamieszczonych zdjęciach.


SPODNIE przykuwają uwagę obserwatora przede wszystkim tzw. „SZEROKIMI NOGAWKAMI”, które są zapinane na wysokości 23 centymetrów od dołu, na zameczki z logotypem KAPPY. Są wykonane w jednolicie NIEBIESKIM KOLORZE ! SPODNIE (podobnie jak BLUZA), posiadają DWIE ZEWNĘTRZNE KIESZENIE z przodu. Co ciekawe kieszenie posiadają także i z TYŁU – tyle tylko, że są one zapinane na zameczki błyskawiczne. W pasie posiadają ELASTYCZNY ŚCIĄGACZ, który dodatkowo regulowany jest NIEBIESKIM sznureczkiem. Na wysokości LEWEGO UDA znajduje się wyhaftowany logotyp koncernu KAPPA – wyhaftowany w kolorze BIAŁYM z CZARNYM konturem o rozmiarze: 10 centymetrów x 4,5 centymetra.


CAŁOŚĆ WYKONANA JEST W 100% Z DOSYĆ GRUBEGO POLIESTRU. Z PEWNOŚCIĄ „OLBRZYMIM ATUTEM” TEGO DRESU JEST FAKT JEGO GABARYTÓW (o dokładnych rozmiarach napiszę nieco niżej), PO PROSTU BĘDZIE PASOWAĆ NA WYSOKĄ OSOBĘ – powyżej 185 centymetrów wzrostu. JEGO ROZMIAR TO, BOWIEM KLASYCZNE... „XXL” !!!


Starałem się opisać ten KOMPLET DRESÓW jak najdokładniej, ale mam świadomość, że nie o wszystkim byłem w stanie napisać. JEDNO JEST PEWNE JEST TO RZECZ NIEZWYKLE... „ISTOTNA” DLA PRAKTYCZNIE KAŻDEGO SYMPATYKA FEDERAZIONE ITALIANA RUGBY – F.I.R. POZA TYM OFEROWANY PRZEZE MNIE KOMPLET DRESÓW JEST... NOWY (ze wszystkim ORYGINALNYMI METKAMI.) !!!


Co do stanu „technicznego” tego DRESU – FEDERAZIONE ITALIANA RUGBY – F.I.R. firmy KAPPA to nic nie jest pozaciągane, porozciągane czy też przetarte, (PO PROSTU JEST TO RZECZ... NOWA !!!), (o czym przekonało się już wielu moich kontrahentów), dlatego też z pewnością warto mieć taki ciuszek. Tym bardziej jak się jest zagorzałym sympatykiem narodowej reprezentacji rugby z PÓŁWYSPU APENIŃSKIEGO lub zwykłym pasjonatem tej fantastycznej dyscypliny sportu - jaką bez wątpienia jest RUGBY w wykonaniu „AZZURI”.

ZAPRASZAM DO SPORTOWEJ LICYTACJI I POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH, KTÓRZY „ODWIEDZAJĄ” MOJE AUKCJE !!!OTO DOKŁADNE ROZMIARY TEGO SPORTOWEGO KOMPLETU DRESÓW RUGBY narodowego zespołu WŁOCH - FEDERAZIONE ITALIANA RUGBY (F.I.R.)
KAPPA (Made in CHINA)
:

BLUZA: 
A - długość !!! 
B - szerokość od pachy do pachy !!! 
C - długość rękawa od szyi !!!  
D - długość rękawa od pachy !!!Wymiary (w centymetrach):

A - 80 centymetrów !!! 
B - 60 centymetrów !!! 
C - 86 centymetrów !!!  
D - 60 centymetrów !!!SPODNIE: 
A - szerokość w pasie - bez rozciągnięcia !!! 
B - długość nogawki - całkowita !!! 
C - długość nogawki - w kroku !!!


Wymiary (w centymetrach):

A - 48 centymetrów !!! 
B - 115 centymetrów !!! 
C - 88 centymetrów !!!DRES JEST RZECZYWIŚCIE... BARDZO CIEKAWY !!!


W razie pytań dotyczących dokładniejszych rozmiarów tego SPORTOWEGO KOMPLETU DRESÓW RUGBY narodowego zespołu WŁOCH - FEDERAZIONE ITALIANA RUGBY (F.I.R.) firmy KAPPA (Made in CHINA) oraz chęci obejrzenia większej ilości zdjęć proszę o kontakt e-mailowy lub na GG -[zasłonięte]41912. ewentualnie zapraszam na rozmowy poprzez SKYPE - MARCINIAK_2004.
UWAGA!!
* Zastrzegam sobie prawo zakończenia aukcji, kiedy cena jest dla mnie satysfakcjonująca!
* Zanim zalicytujesz dobrze się zastanów, ponieważ nie odwołuję ofert!
* Nie wysyłam przesyłek za POBRANIEM!SPRAWDŹ MOJE POZOSTAŁE AUKCJE!!
Z UWAGI NA ZDARZAJĄCE SIĘ CORAZ CZĘŚCIEJ "DZIWNE ZDARZENIA" W FUNKCJONOWANIU POCZTY POLSKIEJ (jako instytucji za pośrednictwem, której wysyłam sprzedane przedmioty), INFORMUJĘ, ŻE NIE PONOSZĘ NAJMNIEJSZEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA FUNKCJONOWANIE TEGO PRZEDSIĘBIORSTWA. W ZWIĄZKU Z TYM NIE JESTEM W STANIE MIEĆ WPŁYW NA TERMINOWOŚĆ DORĘCZENIA PRZESYŁEK !!!


OSOBY Z NIEPEŁNĄ AKTYWACJĄ KONTA PROSZĘ O POTWIERDZENIE UDZIAŁU W AUKCJI!!

JEŻELI UZNAM, ŻE OSIĄGNIĘTA PODCZAS AUKCJI CENA JEST DLA MNIE SATYSFAKCJONUJĄCA - WÓWCZAS KOŃCZĘ AUKCJĘ PRZED CZASEM !!ŻYCZĘ WSZYSTKIM ALLEGROWICZOM JAK NAJSZCZĘŚLIWSZEGO NOWEGO ROKU 2012 !!!


MARCIN