Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Rozpinana Bluza Termoaktywna STOOR Bebrus L +

22-01-2012, 12:54
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 112 zł      Aktualna cena: 112 zł     
Użytkownik sporto_com_pl
numer aukcji: 2000611970
Miejscowość Kraków
Kupiono sztuk: 2    Licytowało: 2    Wyświetleń: 52   
Koniec: 14-01-2012, 20:04
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


odzież damska odzież męska odzież termoaktywna koszulki bluzy kurtki bielizna skarpety nakrycia głowy koszulki rowerowe kurtki rowerowe spodenki rowerowe spodnie rowerowe plecaki

Tel:+48 [zasłonięte] 330 222

[zasłonięte]@sporto.com.pl

                    gg 35[zasłonięte]488  


  • PRZELEWEM NA KONTO

Szybkie i proste płatności z allegro, pieniądze docierają do Nas w ciągu kilku minut.

  • ZA POBRANIEM

Płatność gotówką przy odbiorze zamówionych produktów

To do Ciebie należy decyzja w jaki sposób dokonasz zapłaty.

Wysyłka w ciągu 24h

Koszty przesyłki widnieją nad opisem głównym.  Płatne są tylko raz, ilość zamówionych przedmiotów nie ma wpływu na koszt dostawy.

Przesyłki wysłane POCZTĄ POLSKĄ docierają w ciągu 1-3 dni roboczych.

OPEK

Przesyłki wysłane kurierem OPEK docierają w ciągu 1-2 dni roboczych. Każdą przesyłkę można sprawdzić w jakim miejscu się znajduje.

  • wystawiamy paragon Faktury Vat
  • możliwość zwrotu lub wymiany towaru
  • każdy produkt ma 24 miesięczną gwarancję
  • koszty dostawy płatny tylko raz
  • odbiór osobisty w Naszym punkcie w Krakowie
Najtaniej!! Produkty KLIMATEX kupujesz u jedynego dystrybutora. 

Przy zakupie odzieży i dodatków marki Klimatec na kwotę :
*300zł dostajesz bon o wartości 25zł
*600zł dostajesz bon o wartości 60zł



Ciepła bluza termoaktywna STOOR, idealnie nadająca się do zastosowania jako druga warstwa ubioru termoaktywnego -  w sam raz na chłodniejsze i zimowe dni. Znakomita alternatywa dla polaru 100.

 

  • szybkie schnięcie - dzianina dwuwarstwowa, wykonana w technologii włókien mulitipoliestrowych; włókna materiału nie absorbują wilgoci w swoją strukturę, szybko przekazują wilgoć na zewnątrz bluzy
  • bluza zapewnia utrzymanie niezbędnego komfortu cieplnego, znakomicie izoluje ciało od chłodnego otoczenia
  • dzianina ATHLE THERMOACTIVE  ma właściwości ochrony przed promieniami UV, nie powoduje podrażnień alergicznych i jest środowiskiem niesprzyjającym rozwojowi flory bakteryjnej
  • duży komfort noszenia uzyskany dzięki dopasowanemu i ergonomicznemu krojowi; włókna dzianiny ATHLE THERMOACTIVE   odznaczają się dużą elastycznością, a także trwałością, dzięki czemu bluzy termoaktywne Stoor stają się „drugą skórą”, nie tracą swoich właściwości nawet po długim, intensywnym używaniu.
  • niewielka waga sprawia, że zawsze możesz ją zabrać ze sobą, a Twój bagaż tego nie odczuje
  • listwa ochronna oddziela zamek od szyi, nie powodując podrażnień
  • wydłużony tył gwarantuje pewne trzymanie się bluzy podczas skłonu (np. na rowerze), pod plecakiem, w czasie ćwiczeń
  • idealnie nadaje się do noszenia zarówno podczas aktywności ruchowej w uprawianiu sportu, jak i w codziennym użytku
  • Produkt  wykonany jest z materiału ATHLE THERMOACTIV  - multipoliestrowych włókien o strukturze kratki (220 g/m2) które przechwytują, transportują i uwalniają wilgoć. Dzięki zastosowaniu specjalnej apertury hydrofilnej, włókna ATHLE THERMOACTIV  odprowadzają wilgoć, bez jej wchłaniania w swoją strukturę, na stronę zewnętrzną bluzy. Ciepło wytwarzane przez Twój organizm jest pochłaniane i równomiernie rozprowadzane, wszystko po to, by utrzymać stały komfortowy mikroklimat. Zewnętrzna warstwa, dzięki specjalnemu splotowi jest częściowo odporna na działanie wiatru, zwiększając komfort użytkowania w porównaniu z bardzo przewiewnym materiałem polarowym.
  •    Odzież z serii ATHLE THERMOACTIVE  doskonale nadaje się do takich zastosowań jak:
    • jogging i fitness
    • turystyka górska i wspinaczka
    • narciarstwo biegowe i zjazdowe
    • jazda na rowerze
    • sporty motorowe
    • myślistwo i survival
    • piłka nożna
    i na co tylko innego przyjdzie Ci ochota... :)

Bluzy Stoor ATHLE THERMOACTIV  zagwarantują Ci komfort noszenia w każdych warunkach pogodowych i dobre samopoczucie, nawet po wielu godzinach użytkowania!!!
Produkt  w 100% polski.

Dostępna w rozmiarach M, L, XL, XXL

TUTAJ ROZMIAR L

GRATIS 
skarpety z przędzy bambusowej warte 12zł

Rodzaj: 

skarpetki zdrowotne z przędzy bambusowej

Skład: przędza bambusowa 78%, poliamid 19%, Lycra® 3%, apretura Sanitized®

Wzornictwo: 

jednobarwne - 4 kolory

Wielkości: 35-38, 39-42, 43-46

Konstrukcja  

i wykończenie: 

Specjalna konstrukcja cholewki i niewielka domieszka włókna Lycra® w całej skarpetce powodują idealne, bezuciskowe przyleganie do nóg i maksymalną elastyczność - nie tamowanie przepływu krwi i komfort nawet dla opuchniętych nóg. Niezwykła delikatność w dotyku przędzy bambusowej w połączeniu z bezszwowym łączeniem nad palcami gwarantuje wygodę osobom o bardzo wrażliwych stopach,np. stopach cukrzycowych. Naturalne, trwałe właściwości antybakteryjne przędzy bambusowej są wzmocnione wbudowaną we włókna apreturą antybakteryjną i antygrzybiczą (szwajcarska licencja Sanitized®), co zapewnia niemal całkowitą eliminację mikrobów i mocne działanie antyzapachowe. Naturalna zdolność przędzy bambusowej do oddychania (wentylacji stóp) i pochłaniania nadmiaru wilgoci powoduje relaksujące oddziaływanie na stopy.

ZAREJESTROWANY WYRÓB MEDYCZNY - OZNAKOWANIE CE

Nagrodzone na "DIABETICA EXPO 2008"!

Polecamy również:
MakroPanel.pl 
Polecamy również:
MakroPanel.pl