Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ROZMARYN 30 GRAM + GRATIS

17-01-2012, 5:08
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 1.50 zł     
Użytkownik gkominek1
numer aukcji: 2049862562
Miejscowość Poświętne
Kupiono sztuk: 2    Wyświetleń: 8   
Koniec: 20-01-2012, 21:17

Dodatkowe informacje:
Brak danych
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Kontakt

Telefon: 694 [zasłonięte] 057
 E-mail: [zasłonięte]@wp.pl

Przesyłka

List priorytetowy:

do 350 g - 4,50

350g - 1 kg - 7,50

Paczka priorytet: 17,50
 Pobranie priorytet: 22,50

Wysyłka Pocztą Polską w ciągu 2 dni od zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

Nie ważne ile produktów kupujesz. Podsumuj wagę przesyłki a zapłacisz tylko raz.

Przy zamówieniu powyżej 70 zł wysyłam gratisowo aromatyczną herbatę.

Płatność

Preferuję wpłaty na konto lub przez PayU.

Płacąc wpisz swój login z allegro. Ułatwi mi to pracę oraz przyspieszy realizację Twojego  zamówienia.

Dane do przelewu:

Grażyna Kominek

Rojków 26

05-326 Poświętne

23 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 621770

Przedmiotem aukcji jest 30 gram rozmarynu

Rozmaryn jest gatunkiem rośliny pochodzącym z rodziny jasnotowatych. Pochodzi z południowej Europy i obszaru śródziemnomorskiego.

Zastosowanie lecznicze: rozmaryn działa pobudzająco na układ nerwowy i krwionośny (pobudza krążenie krwi). Znajduje zastosowanie jako środek rozkurczający, bakteriobójczy i wirusobójczy. Rozmaryn stosowany zewnętrznie pobudza krążenie krwi w skórze, działa orzeźwiająco, ściągająco, tonizująco i przeciwzapalnie. Znajduje zastosowanie we wspomaganiu leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów.

Zastosowanie kulinarne: rozmaryn jest niezwykle aromatycznym zielem o gorzkawo-korzennym smaku. Stanowi jeden z podstawowych składników mieszanki ziół prowansalskich. Doskonale nadaje się do przyprawiania ryb i mięsa. Dobrze komponuje się z baraniną, dziczyzna, jagnięciną, wieprzowiną oraz wędlinami. Można nim przyprawiać także sałatki, makaron, pizzę i ziemniaki. Nadaje niezwykły aromat likierom, winom i wódkom

Rozmaryn zapakowany jest w oryginalną torebkę z zapięciem strunowym. Gwarantuje to świeżość i smak przez długi czas.

Kraj pochodzenia: Maroko

Najlepiej spożyć przed 01.2013

Waga netto 30 gram




Życzę udanych zakupów i zapraszam ponownie