Opis  MAKOR-TIX THINNER jest mieszaniną rozpuszczalników organicznych. Ma postać jednorodnej, bezbarwnej cieczy, bez zmętnień i zawiesin. Podczas rozcieńczania nie powoduje zmian w jednorodności wyrobu rozcieńczanego.

Zawiera: ksylen. Produkt łatwopalny. Działa szkodliwie przed drogi oddechowe i w kontakcie ze skórą. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Chronić przed dziećmi. Nie wdychać pary/rozpylonej cieczy. Unikać zanieczyszczenia oczu. Nosić odpowiednią odzież ochronną, odpowiednie rękawice ochronne i okulary lub ochronę twarzy. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Karta charakterystyki dostępna na życzenia Klienta.
Dane techniczne 
Nakładanie
Wyrób należy dodawać do produktu rozcieńczanego małymi porcjami, stale mieszając. Ilość dodawanego rozcieńczalnika zależy od wymaganej lepkości roboczej wyrobu rozcieńczanego.
Dane techniczne:
Lotność w stosunku do eteru etylowego: od 10 do 20
Temperatura zapłonu: min. +23°C
Destylacja: początek destylacji: +80°C
92% produktu powinno się przedestylować do temperatury +145°C
Przechowywanie
Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temperaturze +5°C do +25°C. Składować w pomieszczeniach suchych i przewiewnych.
Nakładanie
Wyrób należy dodawać do produktu rozcieńczanego małymi porcjami, stale mieszając. Ilość dodawanego rozcieńczalnika zależy od wymaganej lepkości roboczej wyrobu rozcieńczanego.
Ochrona środowiska  Resztki płynnego produktu należy przekazać firmom specjalistycznym posiadającym stosowne zezwolenie, w celu utylizacji. Puste opakowania należy oddać do odzysku lub unieszkodliwienia. Składowanie oraz transport  Produkt powinien być transportowany i magazynowany w szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temperaturze od +5°C do +25°C. Składować w pomieszczeniach suchych i przewiewnych, z dala od źródeł ognia. Regulamin 
Wystawiamy paragon a na życzenie klienta fakturę. Pełny regulamin dostępny na stronie: http://sdm-vilago.pl/sklep/content/4-O-firmie
|