Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Roxy Music Remix #02 2007 rare

10-02-2014, 12:38
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 23.15 zł     
Użytkownik AB-play
numer aukcji: 3875165134
Miejscowość Białystok
Wyświetleń: 3   
Koniec: 10-02-2014, 11:25

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Rozmiar płyty: 12 cali

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

132189/49


Płyta Winylowa:

Roxy Music – Remix #02 2007 rare



Virgin – VST 1920, Virgin – 00[zasłonięte] 374850 1 9
Format:Vinyl, 12"
Country:UK
Released:Jan 2007
Genre:Electronic
Style:Leftfield, House, Freestyle, Disco 

A   The Main Thing (Rub-N-Tug Proton Saga) 
B   Same Old Scene (Glimmers Remix)



Stan płyty/płyt: EX/VG+

Wszystko oryginalne 100%






Skala ocen vinyli:

M Mint: Płyta w perfekcyjnym stanie, praktycznie brak śladów używania, mogła być wyjęta kilka razy z koperty.
NM/M- Near Mint/Mint-:
Płyta wizualnie wygląda pięknie, z ledwo dostrzegalnymi "muśnięciami" od wyjmowania z kopery, ale absolutnie bez rys.
EX Excelent:
Mogą wystąpić tzw. "kopertówki" lub/i kilka włosowatych rysek, które w żaden sposób nie powinny wpływać na jakość odtwarzania.
VG Very Good:
Widoczne ślady używania - nieszkodliwe wyłącznie powierzchowne, płytkie zadrapania powstałe podczas wielokrotnego grania. Płyta nie przeskakuje.
G Good:
Płyta wielkorotnie odsłuchiwana, "mocno grana", sporo wdocznych śladów użytkowania, pojawiają się grube rysy, może pojawić się syczenie. Płyta nie przeskakuje.
G- Good-:
płyta może przeskoczyć lub zaciąć się.

("+" i "-" odchylenia na plus lub minus od w/w stanów oraz "/" oznacza stan strony np: NM/VG - jedna strona NM druga VG lub też "vinyl od NM ...do VG")





Wszytstkie vinyle sa oryginalne, nie osceniamy stanu okładek - od tego są real fotki. - nie przyjmujemy reklamacji w stylu "okładka jest podniszczona" a zdjęcie nie kłamie.
Kierujemy się zasadą "Jeśli nie jesteś pewien to zapytaj", z chęcią odpowiemy na każde pytanie, wyslemy dodatkowe zdjęcia itp.., towar zakupiony na licytacji nie podlega zwrotowi bez podania przyczyny
(zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r.o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny), ocena stanu
vinyli: 90% wizualnie, odsłuchujemy około 10%, jeśli chcesz wiedziec dokładnie to napisz do nas - unikniemy nieporozumień, reklamacje w ciągu 10 dni od otrzymania towaru. Wystawiamy rachunki na życzenie.