Wielofunkcyjny Router Thomson SpeedTouch 790 łączy w sobie najwięcej na rynku urządzeń jednocześnie. Zaoszczędzisz:
-
miejsce w szafie czy na biurku
-
prąd – mając podłączone tylko jedno urządzenie
-
pieniądze - nie wydając ich na kilka urządzeń w jednym momencie
-
czas - nie musisz wszystkiego parować, wszystkie urządzenia zintegrowane są już sparowane
Dodatkowo router Thomson SpeedTouch 790 ma nowoczesny Design. To pierwszy model Thomsona stojący pionowo dzięki czemu zajmuje jeszcze mniej miejsca i zwiększa zasięg komunikacji bezprzewodowych.
Futurystyczna, lakierowana obudowa sprawia, że urządzenie świetnie potrafi wkomponować się w zestaw urządzeń RTV typ tuner cyfrowy czy odtwarzacz DVD.
AUTOCHANNEL – Funkcja wyszukiwania najwygodniejszego dla naszej sieci kanału do komunikacji WiFi. Pierwszy raz zastosowany projekt i od razu wystartował z niesamowitym powodzeniem. Polega na skanowaniu dostępnych sieci i wyszukiwaniu najbliższego wolnego kanału dla naszej sieci. W przypadku, kiedy będą zajęte wszystkie kanały nasz Thomson ST 790 wyszuka kanał najmniej obciążony.
Firewall – router ST 790 jest oparty o system Linux, w którym ma zaprogramowany firewall dzięki czemu jest wyjątkowo bezpieczny. Poza tym nasza sieć może zostać zabezpieczona kluczem o najwyższym stopniu bezpieczeństwa w ułamku sekundy.
VoIP – wbudowana bramka VoIP umożliwia skonfigurowanie linii telefonicznej telefonii stacjonarnej dowolnego operatora. Urządzenie ma wbudowany system logów, który jest odpowiednikiem bilingów. W standardzie jest obsługiwana identyfikacja numerów przychodzących. DECT – urządzenie ma możliwość sparowania do 5 słuchawek pracujących w systemie DECT co umożliwia wyeliminowanie bezsensownej liczby stacji bazowych podłączanych przez kabelki do bramki/routera VoIP. Dodatkowo użytkownik sam decyduje która słuchawka ma być przypisana do wskazanych linii. Dla posiadaczy automatycznej sekretarki przewidziany jest port RJ-11 do podłączenia zewnętrznego urządzenia obsługującego linię analogowej telefonii.
PPPoA – wbudowany modem ADSL, który można aktywować przy pomocy dostarczonego przez nas konfiguratora pozwala na pracę routera z dostawcami internetu takimi jak Neostrada czy Netia. Wystarczy jedynie wybrać odpowiedni przycisk w konfiguratorze oraz jeśli to konieczne wprowadzić niezbędne dane rejestracyjne użytkownika, a router po chwili będzie gotowy do pracy.
PORTY – na spodzie urządzenia znajdują się wszystkie niezbędne porty:
- Broadban In – jest to port modemu ADSL. W przypadku korzystania z neostrady czy netii należy w niego wpiąć linię telefoniczną.
- Phone – linia wyjścia – można do niej przypisać jeden lub więcej z zaprogramowanych linii VoIP. Niezbędny dla posiadaczy telefonów w standardzie innym niż DECT lub do podłączenia automatycznej sekretarki.
- Ethernet 2 – złącze w standardzie RJ45 jest wyjściem Swicha dla komputerów lub urządzeń (TV, Tuner Cyforwy, DVD) nie posiadających kart sieciowych bezprzewodowych
- Ethernet 1 – złącze w stanardzie RJ45. W przypadku ustawienia routera w systemie pracy ADSL port ten służy jako klasyczne wyjście ze Swicha, natomiast jeśli użytkownik ma umowę z dostawcą internetu świadczącym usługi po protokole PPPoE (np.: Aster, UPC, sieci osiedlowe) to port ten zamienia się w port WAN.
- USB-B – typowe gniazdo USB w standardzie B, które może posłużyć dla drukarki sieciowej. Urządzenie umożliwia konfigurację Print Servera.
- USB-A – gniazdo USB pozwala na wpięcie np.: dysku zewnętrznego czy pendriva i konfigurację File Servera.
- 9V DV – gniazdo zasilania 9 Voltowego
- Przycisk Wirless Association – przycisk wielofunkcyjny. Umożliwia parowanie słuchawek DECT (podczas konfiguracji należy przytrzymać go 5 sekund) oraz przywrócenie ustawień fabrycznych urządzenia przed ponowną konfiguracją (należy przytrzymać przycisk przez 15 sekund).
GWARANCJA 12 miesięcy !!!
Online uznawana na podstawie numeru seryjnego
|