Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Router FRITZ!Box 3270 - okazja1

01-06-2012, 22:26
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 129 zł      Najwyzsza cena licytacji: 129 zł     
Użytkownik big-apple0
numer aukcji: 2351973621
Miejscowość Wrocław
Kupiono sztuk: 2    Licytowało: 1    Wyświetleń: 64   
Koniec: 18-05-2012, 13:05

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Router FRITZ!Box 3270

tel.600 [zasłonięte] 581

tel. 601 [zasłonięte] 300


GG
40[zasłonięte]569

Przedmiotem aukcji jest używany Router FRITZ!Box 3270, stan bardzo dobry, sprawny w 100%

FRITZ!Box 3270 to szybki i uniwersalny router bezprzewodowy. Urządzenie wyposażono zarówno w modem ADS/ADSL2+ jak i port WAN Ethernet. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będzie konieczna wymiana routera np. przy zmianie usługodawcy świadczącego dostęp do internetu na liniach telefonicznych na operatora telewizji kablowej/osiedlowej. Dodatkowo router zapewnia połączenia z internetem z pomocą modemów USB 3/4G (HSPA i LTE). Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz korzystać z internetu tam gdzie nie sięga infrastruktura kablowa lub w razie awarii twojego głównego łącza dostępowego.


W FRITZ!Box WLAN 3270 zaimplementowano zaawansowany system kontroli rodzicielskiej – który pozwala na czasowe ograniczenia dostępu internetowego oraz dodatkowo na filtrowanie niepożądanych treści internetowych. Router zapewnia także optymalny przydział aktualnie wykorzystywanego pasma dzięki możliwości kolejkowania i przydzielania priorytetów dla poszczególnych komputerów i aplikacji sieciowych. Ponadto dzięki wbudowanemu serwerowi VPN IPSec możliwy jest bezpieczny i szyfrowany zdalny dostęp do naszej domowej lub firmowej sieci.


Podstawowe cechy:
- Wersja międzynarodowa - menu w języku: angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim
- Szybki i uniwersalny router ADSL
- Modem ADSL/ADSL2+ (do 24 Mbit/s) współpraca z Neostradą i Netią po liniach anaglowych (Annex A)
- Port WAN Ethernet – możliwość pracy na łączach TV kablowej lub w sieciach osiedlowych
- Pełne wsparcie dla IPv6
- Współpraca z modemami USB 3/4G (HSPA/LTE)
- Moduł sieci bezprzewodowej 802.11n 300 Mbit/s
- Praca w pasmie 2.4 GHz lub 5 GHz
- Wirtualny WLAN - bezpieczne surfowanie dla twoich przyjaciół i gości
- Media serwer – udostępniaj muzykę, zdjęcia i filmy video.
- Port host USB 2.0 – korzystaj w sieci z drukarek, skanerów i dysków twardych.
- Integracja z smartfonami Android i Apple iOS
- Serwer VPN IPSec - bezpieczny-szyfrowany zdalny dostęp do firmowej lub domowej sieci