Rolki z linii URBAN. Eco Fusion to rolka "w zgodzie z naturą" zaprojektowana przez Grega Mirzoyana. Aluminiowa płoza i wkładka tłumiąca wstrząsy powodują, że rolki sprawdzą się doskonale nawet na nierównych nawierzchniach. Fusion to jedna z najlżejszych profesjonalnych rolek freeridowych na rynku. Doskonałość dla uprawiających freeride-urban skating.
Rolki ROLLRRBLADE FUSION 84 to jedne z najbardziej uniwersalnych, najczęściej wybieranych i najlżejszych rolek do jazdy miejskiej. Dzięki systemowi UFS- Universal Frame System można do FUSION zamontować szyny do jazdy agresywnej lub do Powerblandingu. Bezproblemowo do buta można przykręcić Soulplate. Wspaniale trzymają stopę, mają gruby amortyzator pod piętą, niski balans. Jakość wykonania buta i szyny na najwyższym poziomie. Dzięki zastosowaniu frezowanej aluminiowej płozy i twardych kółek o średnicy 84mm, idealnie nadają się do jazdy w miejskiej przestrzeni, do slalomu i jazdy agresywnej.
Limitowana edycja rolki ROLLERBLADE FUSION z autografem Grega Mirzoyana.
But zewnętrzny: Skorupa i cholewka odlewana z Bio plastiku. Wentylowany but zewnętrzny.
But wewnętrzny: Wyjmowany-Specialized 5 Star z wycięciem V cut oraz wkładką z pianki poliuretanowej tłumiącej wstrząsy
Zapięcie: Górny pasek z rzepem, pasek z rzepem pod kątem 45st, sznurówki
Płoza: Aluminiowa UFS, rozmiary 255mm (23,0-28,5)
i 273mm(29.0-32,0) se śrubami wkręcanymi bezpośrednio w płozę (hamulec w kartonie)
Kółka: Active 84mm/84A
Łożyska: SG9
Kolor: antracytowe
Firma ROLLERBLADE jest uznawana za twórcę jednego z najprężniej rozwijającego się sportu na świecie, dzięki czemu ROLLERBLADE stał się światowym liderem sprzętu rolkarskiego. Dawniej rolki były wykorzystywane wyłącznie jako narzędzie treningowe dla hokeistów. Obecnie jest to produkt ogólnodostępny i użytkowany przez szerokie rzesze sportowców i entuzjastów w każdym wieku na całym świecie.
Rozmiar UE 42,5 27,5cm UK 8,5
Na naszych innych aukcjach na Allegro dostępne są również inne rozmiary w tej samej cenie!
Dostępne rozmiary:
UE 39 25cm UK 6
UE 40 25,5cm UK 6,5
UE 40,5 26cm UK 7
UE41 26,5cm UK 7,5
UE 42,5 27,5cm UK 8,5
UE 44 28,5cm UK 9,5
UE 45 29,5 cm UK 10,5
UE 45,5 30 cm UK 11
UE 46 30,5 cm UK 11,5
UE 47 31 cm UK 12
Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.
Z przyczyn, których nie mogę ujawnić z powodu regulaminu Allegro zastrzegam sobie prawo do zakończenie aukcji przed czasem.
Szczegółowy opis produktu można znaleźć na stronie www.skitenis.pl