Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Rojkowska NAUCZ MALE DZIECKO MYSLEC I CZUC

28-01-2012, 7:15
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 12 zł     
Użytkownik noc_78
numer aukcji: 2064987388
Miejscowość Gdynia
Wyświetleń: 10   
Koniec: 25-01-2012 13:25:28

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Okładka: miękka
Rok wydania (xxxx): 2003
Język: polski
Forma: poradnik
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

WITAM,


Przedmiotem aukcji jest książka;

Rojkowska NAUCZ MALE DZIECKO MYSLEC I CZUC

Spis treści:


Drodzy Rodzice

Wstęp

Szczęśliwe dziecko.

Mądre dziecko.

Mali pożeracze wiedzy.

Geniusz dobry czy zły?

Och, to taki mały, przemądrzały geniusz!

W ślad za Leonardem da Vinci.

1. Mózg: Co się dzieje w głowie? Jak pracuje mózg? Jak mózg zapamiętuje i przechowuje wiadomości. Mózg uwielbia stymulację! Instrukcja obsługi mózgu.

2. Ruch: Ruch i mózg – dwaj przyjaciele. Z polnej ścieżki na autostradę. Usuwanie przeszkód. Kołysanie, wirowanie i turlanie. Dotyk konieczny od zaraz. Chore dzieci zdrowym dzieciom. Podsumowanie.

3. Zabawa w czytanie: Czemu tak wcześnie malucha czytania? Czy dzieci to lubią? Czytanie dziecku jak mycie zębów. Daj dziecku książkę! Czytające dziecko. Co wspólnego z uczeniem małych dzieci czytania ma telewizja? Jak wielu ludzi uczy swoje dzieci czytać? Co dziecko zyskuje dzięki wczesnej nauce czytania? Naucz małe dziecko czytać! Reguły gry. Jak się bawić w czytanie? Zabawy słowne – sposób na nudne dni.

4. Matematyka też jest zabawą: Liczenie to cenny produkt uboczny. Baw się z dzieckiem w matematykę! Reguły gry. Jak przygotować materiał? Jak się bawić w matematykę? Barwne życie młodego matematyka.

5. Moc muzyki. Każde dziecko jest muzykalne. Muzyka jak powietrze. Jaką muzykę wybrać? Jak słuchać muzyki? Smyczki w dłoń. Podsumowanie.

6. Parasol emocji: Emocje w mózgu. Dzieci naśladują nasze emocje. Poskramiać czy nie. Bez EQ nie ma IQ. Wróg publiczny – telewizor.

Podsumowanie.

Stan książki oceniam jako dobry.

polecam:)!!!