Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ROCKOWA LISTA PRZEBOJÓW RADIOWEJ JEDYNKI - NOWA!!!

20-01-2012, 16:40
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 5 zł     
Użytkownik LongPlay_2005
numer aukcji: 2033669086
Miejscowość Poznań
Wyświetleń: 15   
Koniec: 12-01-2012 20:56:38

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Opakowanie: w folii
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST NOWY, ZAFOLIOWANY EGZEMPLARZ PŁYTY CD : Rockowa lista przebojów Radiowej Jedynki

Opis wydawcy:
Wszystko zaczęło się w roku 2000. Wówczas na antenie Jedynki pojawiła
się nocna audycja "Rock Noc" prowadzona przez red. Romualda Jakubowskiego. Szybko się okazało, że zapotrzebowanie na program radiowy z muzyką rockową jest ogromne. Trzy godziny rockowego grania przydało słuchaczom do gustu.
Słuchając innych stacji radiowych w kraju Romek Jakubowski zauważył brak Listy Przebojów zawierającej wyłącznie utwory rockowe. Britney Spears obok Ozzy'ego Osbourne' a to na pewno nie było to. Stąd pomysł na Rockową Listę Przebojów Radiowej Jedynki, której pierwsze wydanie pojawiło się na antenie w kwietniu 2002 roku. I to był strzał w dziesiątkę. Tysiące głosów oddawanych na piosenki z Listy potwierdziło tylko fakt, że brakowało takiej audycji. Zaczęły powstawać fan cluby Listy, a jedna ze słuchaczek stworzyła specjalna stronę Rockowej Listy w Internecie, która zawiera pełne archiwum wszystkich programów. Na Liście pojawiają się najnowsze nagrania, tak zespołów polskich jak i zagranicznych. To dzięki RLP zaistniały na naszej scenie muzycznej takie zespoły jak Coma, Toster, Ptaky, Kokon i wiele innych.
Możliwość prezentacji swojej twórczości na antenie Jedynki doceniło środowisko muzyków rockowych w naszym kraju. Rock jest muzyką wielopokoleniową. Lista jest słuchana zarówno przez ludzi młodych jak i ich rodziców, którzy przed 20. 30. laty wychowywali się na takiej muzyce. Świadczy to o ogromnej sile oddziaływania rocka. Ponadto Lista ma swoich zagorzałych fanów poza granicami Polski, min. w Australii, USA, Kanadzie czy krajach skandynawskich.
Płyta, którą oddajemy w Państwa ręce prezentuje utwory, które najczęściej gościły na naszej Liście. Mamy nadzieję, że przypadną wszystkim do gustu. Życzymy miłego słuchania.

 

SPIS UTWORÓW:


 1. 3 Doors Down - When I Am Gone
2. Acid Drinkers - Acidofilia
3. Guano Apes - Quietly
4. Tosteer - The Hardest Task
5. Siddharta - Insane (Napoj)
6. Ocean - Niekumacje
7. Reinvented - Anyway
8. Milczenie Owiec - Cisza
9. The Calling - Wherever you will go
10. Ptaky - Rzeka
11. Muse - Hysteria
12. Coma - Leszek Żukowski
13. Rootwater - Hava Nagila
14. Placebo - English summer rain
15. Busted - What I Go To School For

STAN PŁYTY:
Płyta jest fabrycznie nowa, zafoliowana.


DANE DYSKOGRAFICZNE:
Rockowa lista przebojów Radiowej Jedynki (CD 2005 Polskie Radio PRCD 491)


KOSZTY WYSYŁKI:
5,50 -przesyłka polecona ekonomiczna lub 6,50 -przesyłka polecona priorytetowa. W przypadku wysyłki kilku zakupionych płyt jedną przesyłką koszt jest jednorazowy!


Proszę zapoznać się też z innymi płytami i książkami wystawionymi przeze mnie na aukcji (patrz: ,,Pokaż inne przedmioty Sprzedającego''na tej stronie).
Nie kończę aukcji przed czasem.
Nie wycofuję złożonych ofert. Wszystkie moje przedmioty wystawiam bez ceny minimalnej. Wszystkie wystawiane przeze mnie artykuły to wyroby oryginalne.