Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

RIMMEL I Love Lasting Finish zestaw lakierów

17-06-2012, 19:06
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 15.99 zł      Najwyzsza cena licytacji: 15.99 zł     
Użytkownik UK_BENCH
numer aukcji: 2321586202
Miejscowość Warszawa
Kupiono sztuk: 1    Licytowało: 1    Wyświetleń: 238   
Koniec: 17-05-2012, 16:21
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


Oryginalne, nowe kosmetyki do makijażu twarzy, lubianej i niezwykle popularnej w Polce marki RIMMEL.

Kosmetyki RIMMEL są w szczególności cenione przez młode, aktywne, śledzące trendy kobiety, które lubią bawić się makijażem i dbają o świetny, modny wygląd.

Kosmetyki Rimmel zapewniają makijaż, który gwarantuje piękno z charakterem.

NIEUŻYWANE. ZAKUPIONE W LONDYNIE.

Uwaga! Odcienie kolorów prezentowanych na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych, za co sprzedający nie ponosi odpowiedzialności. Oznaczenia odcieni są dokładnie podane w opisie produktu.

Lakier do paznokci I Love Lasting Finish - 2 lakiery w zestawie !!!


Lakier o wyjątkowej trwałości i połysku. Utrzymuje się aż 7 dni. zawiera komponenty wzmacniające paznokcie i zapobiegające odpryskiwaniu lakieru. Wygodny pędzelek ułatwia aplikację. Pojemność 8 ml.

Zestaw składa się z lakierów:

045 Misty Jade (pistacjowy) - 1szt,

080 Black Cab (głęboka czerń) - 1szt,