GWARANCJA 12 MIESIĘCY
| Producent |
THULE |
| Indeks |
THULE 973 |
| Certyfikat TÜV |
Tak |
| Dostęp do bagażnika auta z zamontowanymi rowerami |
Tak |
| Informacje dodatkowe |
Nie przesłania tylnych świateł ani tabilcy rejestr |
| Maksymalna liczba rowerów |
2 [3 z adapterem Thule 973-23, 4 z adapterami Thule 973-23 + 973-24] |
| Masa [kg] |
14 |
| Montaż bagażnika |
Z zastawem dopasowującym BackPac |
| Montaż koła na regulowanych wspornikach |
Paski |
| Nazwa |
Backpac 973 |
| Odłączane uchwyty ramy |
Tak |
| Rozmiar opony z obręczą |
dowolny |
| Uchwyty ramy pokryte gumą |
Tak |
| Zamknięcie roweru w uchwycie |
Tak |
| Zamknięcie uchwytu na tylnych drzwiach |
Zamek Thule 567 |
| Ładowność [kg] |
60 |
| Średnica ramy [mm] |
22-80 |
Bagażnik rowerowy o oznaczeniu BackPac 973 firmy THULE przeznaczony jest do przewożenia rowerów i jest dedykowany dla wybranych modeli aut typu SUV oraz Van.
BackPac montowany jest na tylnej klapie pojazdu. Jego konstrukcja jest bardzo stabilna i wytrzymała i przystosowana do przewozu dwóch rowerów. Istnieje możliwość zwiększenia ilości przewożonych rowerów do 3 lub nawet 4 szt. dzięki zastosowaniu adapterów o oznaczeniach THULE 973-23 oraz 973-24.
Wysokie umiejscowienie tego bagażnika nie powoduje zasłaniania tylnych lamp oraz tablicy rejestracyjnej pojazdu. Bagażnik BackPac wyposażony jest w nowoczesne i łatwe w obsłudze systemy mocowań i zaczepów, co bardzo ułatwia jego eksploatacje.
Należy pamiętać, aby podać model i typ auta przy zakupie bagażnika, gdyż nie jest on modelem uniwersalnym i do montażu wymaga zastosowania specjalnych adapterów do konkretnego modelu auta.
Pojemność (rowery) - 2 (3) (4)
Ładowność - 60 kg
Maksymalna waga roweru - 15kg
Masa - 14 kg
Pasuje do ram o średnicy (mm) - 22 - 80mm
Zamknięcie roweru w uchwycie - TAK
Materiał - połączenie stali i aluminium
Kolor - stalowy
Informacje dodatkowe - Do montażu w samochodzie potrzebny jest zestaw dopasowujący Thule BackPac.