Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Repetytorium z anatomii człowieka cz.1 Malinowski

19-01-2012, 14:12
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 18.50 zł     
Użytkownik mirom
numer aukcji: 1996234639
Miejscowość Wrocław
Wyświetleń: 8   
Koniec: 12-01-2012, 20:26
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witamy na aukcji kolejnej pozycji
z naszej księgarni
O Nas

Sprzedażą przez internet zajmujemy się od roku 2000. Stawiamy na rzetelną, błyskawiczną i per fekcyjną realizację zamówień, a o wysokiej jakości obsługi Klienta, świadczą nasze komentarze oraz posiadany status:

Jest to gwarancja Bezpiecznych, Łatwych i Przyjemnych Zakupów.

Wysyłka
  1. Zamówiony towar wysyłamy Pocztą Polską jako list polecony lub paczka w terminie od 1 do 3 dni (dni robocze), czas ten liczony jest od momentu:
    • dokonania zakupu i wyboru formy zapłaty (Płatność przy odbiorze/pobranie)
    • zaksięgowania na naszym koncie wpłaty za zakupiony towar (Płatność z góry/przelew)
    Koszty wysyłki podawane są w opisie każdej aukcji i dotyczą danej książki (zależnie od wagi).
  2. Opakowanie stanowi koperta bezpieczna lub karton i opieczętowane jest nalepką "sportowo-medyczna". Uszkodzenie lub brak takiej świadczy o naruszeniu przesyłki.
  3. Jeśli po 7 dniach roboczych nie dotarła do Państwa przesyłka prosimy o informację o tym. Podamy nr listu wysyłkowego, z którym należy sprawdzić na swojej poczcie czy przesyłka nie "zalega"w urzędzie. W przeciwnym razie po 14 dniach roboczych od wysyłki złożymy reklamację na poczcie.

Nie czekamy do zakończenia aukcji - wysyłamy natychmiast!!

Tytuł
Repetytorium z anatomii człowieka cz. 1 układ kostny i mięśniowy

Autor
Malinowski Andrzej

Opis

Wydawnictwo WSPiA
ISBN[zasłonięte]978-83038-11-6

Poznań 2010, wyd. 1, format 148 x 210, objętość 134 str., oprawa miękka

Repetytorium z anatomii jest zwięzłym przeglądem podstawowych struktur budowy ciała ludzkiego. Obecnie anatomia stanowi znaczącą podstawę kształcenia nie tylko lekarzy, biologów (zwłaszcza antropologów), specjalistów wychowania fizycznego, psychologów, ale również przedstawicieli różnych, często całkiem nowych kierunków studiów: kosmetologii, fizykoterapii, pielęgniarstwa, pomocy medycznej, biologii lekarskiej czy nawet ergonomii. Wykłada się na tych kierunkach pewne określone działy anatomii o zbliżonym poziomie szczegółowości i trudno wszędzie tam polecać znakomity, lecz bardzo obszerny, podręcznik A. Bochenka i M. Reichera, publikację T. Marciniaka i wiele późniejszych, dość szczegółowych opracowań innych autorów. Winne one zapewne znaleźć się w prywatnych księgozbiorach u tych, którzy mają szersze zainteresowania morfologią. Dla ogółu wystarczająca jest wiedza podstawowa, zawarta w mniej licznych opracowaniach o charakterze kompendiów. Nasze repetytorium to książka zupełnie podstawowa, można rzec "do kieszeni"  dla tych wszystkich, którym niezbędne są, poza normalnymi, obszernymi podręcznikami, pewne wiadomości skrócone do minimum, przydatne do repetycji podstawowych wiadomości z anatomii.

Spis Treści

OD AUTORA
WPROWADZENIE
1. Przedmiot i zakres anatomii i nauk z nią związanych
2. Określenie orientacyjne ciała w przestrzeni
3. Uwagi ogólne o rozwoju ciała i narządów, czyli wzrastaniu

I. UKŁAD KOSTNY-SZKIELETOWY (systema scaleni)
1. Szkielet
2. Podział kości
3. Szczegółowa budowa kości

II. UKŁAD MIĘŚNIOWY (systema musculorum)
1. Mylogia - nauka o mięśniach
2. Mechanika mięśni
3. Struktura i funkcje układu mięśniowego

Człowiek wśród zwierząt w perspektywie anatomii

Uwagi

Kupując na kilku naszych aukcjach za wysyłkę płacisz tylko raz - jej koszt zależny jest od wagi książek, o kalkulację kosztów prosimy pytać w mailu. Kupujący otrzyma paragon lub fakturę.

NAJBARDZIEJ POSZUKIWANE KSIĄŻKI
ZAWSZE W ATRAKCYJNEJ CENIE!
Na Skróty
Płatności

Płatności można dokonywać na nasze konto mBank:

10 1140 [zasłonięte]40[zasłonięte]02 4[zasłonięte]920 71

Koszty Wysyłki
Odbiór Osobisty

Po zakupione towary zapraszamy do naszej siedziby:

Stadion Olimpijski we Wrocławiu
Księgarnia w HALI WIELOFUNKCYJNEJ AWF
Al. J.I. Paderewskiego 35
51-612 Wrocław

Przy odbiorze o sobistym można zapłacić na miejscu gotówką lub kartą kredytową.

Kontakt z Nami

allegro[na]sportowo-medyczna.pl
Telefon: 071 [zasłonięte] 54
Gadu-Gadu:

  • Mirek, status:
  • Robert, status: