Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Repetytorium maturalne Matematyka. PWN

28-02-2012, 23:03
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 15 zł     
Użytkownik tanie-ksiazkilit
numer aukcji: 2086515275
Miejscowość Toruń
Wyświetleń: 10   
Koniec: 04-02-2012, 20:21
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha



Piotr Wróblewski, Lidia Dzikowska wydane przez: Wydawnictwo Szkolne PWN

oprawa: miękka
stron: 328 + CD
format: 18 x 25 cm

Repetytorium pomaga powtórzyć niezbędny materiał i wprowadzić ucznia w strukturę egzaminu maturalnego z matematyki. Uczeń znajdzie w niej omówienie poszczególnych typów zadań, ćwiczenia z rozwiązaniami i przykładową punktację. Dzięki repetytorium uczeń będzie mógł skutecznie przygotować się do egzaminu zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

CENA:15,00

KUP TEŻ:






wwWarto wiedzieć:

  1. PAMIĘTAJ aby w tytule przelewu wpisać swój NICK ALLEGRO, DATĘ ZAKUPU, i NAZWE aukcji z której dokonano zakupów czyli „ tanieksiazklit”.
  2. Jężeli kupiłeś więcej niż 1 przedmiot skontaktuj się ze mną w celu ustalenia kosztów wysyłki.
  3. Koszty wysyłki zależą od wagi zakupionych książek.
  4. Wystawiamy faktury VAT. Sprzedaż na podstawie paragonu.
  5. Zakupione książki wysyłamy w ciągu 3-4 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty na koncie.
  6. Wysyłamy paczki za pobraniem, Pocztą Polska lub kurierem pocztowym In-post. Sprawdź koniecznie czy kurier dociera do twojego miejsca zamieszkania na stronie www.inpost.pl zanim wpłacisz pieniądze! Jeżeli kurier nie dociera do twojej miejscowości nie możesz skorzystać z opcji kuriera.
  7. Sprzedajemy tylko i wyłącznie nowe książki.
  8. Kupując na kilku naszych aukcjach ponosisz niższy koszt przesyłki. Płacisz raz za wysyłkę kilku książek naraz.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW NA NASZYCH AUKCJACH!!!