Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

RELOOP - DIGITAL JOCKEY INTERFACE EDITION fv/gwar

20-01-2012, 21:02
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 1 099 zł     
Użytkownik skylark_records
numer aukcji: 2037602080
Miejscowość ŁÓDŹ
Wyświetleń: 35   
Koniec: 20-01-2012 21:02:48

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Reloop Digital Jockey 2 Interface Edition

Cena tego produktu wynosi:
1099 zł
Lub na raty:
12 rat - wysokośc raty 115 zł
24 raty - wysokośc raty 63 zł
.

Digital Jockey 2 sprawia, iż DJ’e korzystający z oprogramowania Traktor będą w siódmym niebie: kontroler, który ułatwia pracę dając dostęp do każdej funkcji jednej z przodujących aplikacji muzycznych na świecie, i to bez dotykania klawiatury komputera.

Nowy Digital Jockey 2 z obudową z matowego aluminium leży w ręku tak dobrze jak nigdy wcześniej. Jego panel kontrolny jest przejrzysty oraz zaprojektowany w taki sposób aby maksymalnie wykorzystać możliwości oprogramowania muzycznego Traktor PRO.

DJ’e, którzy wcześniej pracowali na odtwarzaczach CD z łatwością będą mogli operować nowym Digital Jockey’em, niczym nie ustępując tym, którzy obsługiwali oprogramowanie Traktor za pomocą komputera. Nowe potencjometry o wysokiej jakości są bardzo dokładne i nie posiadają blokady na poziomie 0%.

Możliwości mapowania nowego Digital Jockey’a są ogromne: z jasnymi, białymi przyciskami ‘shift’ podwójne mapowanie staje się dziecinnie proste. Dzięki temu możliwym jest kontrolowanie aż do 4 różnych decków jednocześnie za pomocą Digital Jockey’a oraz oprogramowania Traktor.

Dodatkowo nowy Digital Jockey 2 – Edycja Interfejs jest wyposażony w wysokiej jakości czterokanałową kartę dźwiękową, która oferuje niezwykle szybką komunikację USB a także zewnętrzne wejścia i wyjścia.

Dwa dwuczęściowe oraz czułe na dotyk koła JOG stwarzają wrażenie płyt winylowych podczas scratchowania i ustalania punktów CUE. Dodatkowo Digital Jockey 2 posiada programowalne pokrętła, crossfader z regulacją krzywej cięcia oraz korekcję dźwięku dla sekcji słuchawek i mikrofonu.

.
.
.
.