Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

rekuperacja rekuperator BARTOSZ montaż WARSZAWA

02-03-2012, 18:34
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 10 zł     
Użytkownik air-house
numer aukcji: 2085570614
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 292   
Koniec: 11-02-2012, 10:25
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

System jest rozwiązaniem wentylacji mechanicznej nawiewno – wywiewnej. Stosowany w budynkach mieszkalnych zapewnia odpowiednie przewietrzanie pomieszczeń oraz dostarcza odpowiednia ilość świeżego powietrza mieszkańcom. Odzysk ciepła polega na tym, że dostarczane do wewnątrz budynku świeże powietrze ogrzewane jest przez powietrze usuwane. Powyższy odzysk zachodzi w wymienniku ciepła zwanym rekuperatorem.

Dobrze użytkowany, utrzymuje odpowiedni skład powietrza w pomieszczeniach, usuwa z pomieszczeń wilgoć, nieprzyjemne wonie – np. zapach zwierząt. Daje poczucie świeżości w domu niezależnie od liczby mieszkańców. Pozwala na obniżenie kosztów eksploatacji domu zatrzymując w budynku ogromna większość ciepła, nawet przy jego intensywnej wentylacji.


Dlaczego do instalacji systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła używamy tylko i wyłącznie wymienników firmy BARTOSZ ???

Wymiennik firmy BARTOSZ jest jedynym urządzeniem, które w naszych warunkach klimatycznych jest zdolne do pracy z wysoką sprawnością bez względu na temperatury panujące na zewnątrz. Dzięki temu nie ma potrzeby stosowania nagrzewnic ani bardzo kosztownych gruntowych wymienników ciepła. Gwarantowaną sprawność odzysku 85-92% uzyskuje przy temperaturze -20 oC i niższej. Stawia to wymiennik firmy BARTOSZ najwyżej pod względem sprawności wśród producentów oferujących podobne urządzenia nie tylko w Polsce.  Osiągane parametry odzysku są wynikiem unikalnej konstrukcji wymiennika, na który firma BARTOSZ uzyskała w 02.05.2005 roku ochronę patentową  w Urzędzie Patentowym RP.

Wentylacja BARTOSZ korzystnie współpracuje latem z klimatyzacja odzyskując chłód, może być także wyposażona w urządzenia klimatyzacyjne i współpracować z systemem ogrzewania powietrznego. 


         Centrale wentylacyjne Firmy Bartosz wyróżniają się od innych dostępnych na rynku                                        następującymi cechami:
         -  odzysk ciepła na poziomie ponad 85%,
         -  brak konieczności stosowania nagrzewnic (niższe koszty eksploatacji w porównaniu z rekuperatorami                          innych producentów),                                                                                                                                 
         -  nie szroni się i nie zamarza (jako jedyny),                     
         -  szczelnością, na poziomie 99,9% (powietrze czyste z zewnątrz nie miesza się  z                                                          powietrzem zanieczyszczonym ze środka),                                                                                                                  
         -  sterowanie automatyczne - pozwala dostosować intensywność wymiany powietrza do rzeczywistych potrzeb,                ustawić tryb pracy,
         -  produkt w 100 % polski - skonstruowany przez polskiego inżyniera, wykonany z polskich materiałów.

Działamy na terenie województwa mazowieckiego....

Zapraszam do licytacji!

TEL.: 512-[zasłonięte]-066