Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Regeneracja Płyt Blu Ray PS3 PS4 Xbox One Cze-wa !

11-02-2014, 22:35
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 9 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 9 zł     
Użytkownik Hajdek1
numer aukcji: 3947702121
Miejscowość częstochowa
Licytowało: 1    Wyświetleń: 27   
Koniec: 11-02-2014 21:11:32
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witam na mojej Aukcji.

Na tej aukcji możesz kupić usługę PROFESJONALNEJ regeneracji płyt CD/DVD/Blu-Ray

 

Swoją usługę wykonuję na najwyższej klasy sprzęcie jakim niewątpliwie jest DUAL DISC II

Żadne rysy nie są dla mnie wyzwaniem! ! !

Wystawiam rachunki i udzielam gwarancji na swoje usługi.

 

Kontakt telefoniczny 797 [zasłonięte] 471

Adres siedziby : Klinika Nośnika Michał Hajduś ul. Szczytowa 23/5 Częstochowa 42-216
(dzielnica Ostatni Grosz, niedaleko pływalni przy ulicy Niepodległości)

 

UWAGA!

Sprawdź zanim wyślesz

Zanim prześlesz nam swoją płytę do regeneracji, sprawdź czy jej naprawa jest możliwa! Przyjrzyj się płycie pod światło i oceń, czy nie są widoczne na niej prześwitujące punkty! Jeśli zauważysz takie miejsca, lub jeżeli głębokość rysy (pęknięcia) na płycie sięga warstwy zapisywalnej, albo zarysowania są po stronie etykiety (nadruku), to takiej płyty nie da się już naprawić.


Jak działa regeneracja płyt?

Możemy wyróżnić dwie metody regeneracji płyt. Najbardziej popularną metodą jest ścieranie jej warstwy zabezpieczającej do głębokości uszkodzeń, natomiast druga metoda polega na termicznym formowaniu struktury płyty (technologia OptoClear). Dzięki tej technologii, płyta może być regenerowana bez limitu, ponieważ podczas procesu regeneracji, nie zostaje "uszczuplona" warstwa ochronna płyty. Innymi słowy, warstwa poliwęglanowa nie zostaje poddana obróbce szlifierskiej.

Tylko profesjonalne firmy oferujące usługi regeneracji pracują na takich urządzeniach.

Na czym więc polega usuwanie rys, skoro warstwa zabezpieczająca nie jest poddawana obróbce mechanicznej? Wielu "ekspertów" sądzi, że warstwa ochronna jest nadlewana - nic bardziej mylnego. Przy takiej interpretacji technologii OptoClear, mamy do czynienia z dużym nadużyciem i nieznajomością tematu. Nie wymyślono do tej pory złotego środka uzupełniającego ubytki w nośniku. Taki zabieg wymaga niezwykłej precyzji, laboratoryjnych narzędzi i sterylnego środowiska.

OptoClear można porównać w najprostszy sposób do "prasowania płyty". Otóż pod wpływem wysokiej temperatury, następuje proces topienia się warstwy poliwęglanowej i zarysowania na powierzchni nośnika zostają wygładzone, lub jak kto woli, wracają do pierwotnego kształtu. Całość procesu jest zakończona delikatnym polerowaniem dla uzyskania efektu lśniącej, nieskazitelnej powierzchni.

W opisach wielu aukcji oraz na stronach internetowych serwisów zajmujących się profesjonalnie regeneracją nośników optycznych, pojawiły się informacje, jakoby urządzenia na których pracują podmioty oferujące swoje usługi, wypełniały powierzchnię płyty (rysy). Jak jest w rzeczywistości z technologią OptoClear prezentujemy w niniejszym artykule i obalamy powielane mity cudownych maszyn.

Technologia OptoClear, za sprawą patentu, jest stosowana tylko w urządzeniach amerykańskiego producenta Venmill. Dzięki tej technologii, płyta może być regenerowana bez limitu, ponieważ podczas procesu regeneracji, nie zostaje "uszczuplona" warstwa ochronna płyty. Innymi słowy, warstwa polikarbonowa nie zostaje poddana obróbce szlifierskiej, jak to ma miejsce w przypadku innych metod regeneracyjnych.

Na czy więc polega usuwanie rys, skoro warstwa zabezpieczająca nie jest poddawana obróbce mechanicznej? Otóż jak wielu "ekspertów" sądzi, warstwa ochronna jest nadlewana - nic bardziej mylnego. Przy takiej interpretacji technologii OptoClear, mamy do czynienia z dużym nadużyciem i nieznajomością tematu. Nie wymyślono do tej pory złotego środka uzupełniającego ubytki w nośniku. Taki zabieg wymaga niezwykłej precyzji, laboratoryjnych narzędzi i sterylnego środowiska.

OptoClear, można porównać w najprostszy sposób do "prasowania płyty". Otóż po wpływem wysokiej temperatury, następuje proces topienia się warstwy polikabronowej i zarysowania na powierzchni nośnika zostają wygładzone, lub jak kto woli, wracają do pierwotnego kształtu. Całość procesu jest zakończona delikatnym polerowaniem dla uzyskania efektu lśniącej, nieskazitelnej powierzchni. Proces obróbki termicznej, został pokazany w sposób graficzny na ilustracji poniżej:

Technologia OptoClear

Jakie maszyny są używane do regeneracji płyt?

Dual Disc II to druga generacja maszyny, która była dostępna na rynku w latach 2[zasłonięte]007-20 jako Dual Disc.

Po bardzo dużym sukcesie rynkowym modelu Dual Disc, a także potrzebą rozwijania maszyn w kierunku regeneracji nośników nowego formatu Blu Ray, powstał nowy model maszyny, Dual Disc II.

Główną zaletą tej konstrukcji jest możliwość naprawy dwóch płyt jednocześnie przy znacznym skróceniu procesu regeneracji i czasu potrzebnego do obsługi urządzenia przez operatora. Urządzenie naprawia jednocześnie dwie płyty. Płynny środek mikrościerny (PoliCool™) jest stale pompowany do głowicy polerującej, co zapewnia zrównoważoną regenerację, przy czym dysk nie przegrzewa się. Płyn PoliCool v4.0 ™ wraca do pojemnika pod koniec procesu regeneracji, pozostawiając dysk suchy i gotowy do umieszczenia w pudełku, jedynie po ewentualnym, szybkim przetarciu na sucho. Możesz naprawić do 800 płyt bez konieczności wymiany materiałów eksploatacyjnych.