Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

RED FACTION ARMAGEDDON [XBOX 360] WEJHEROWO

23-01-2012, 23:42
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 69.90 zł     
Użytkownik XBOX_PS2
numer aukcji: 2054530728
Miejscowość Wejherowo
Wyświetleń: 9   
Koniec: 27-01-2012, 0:36

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Angielska
Dodatkowe informacje: Folia,

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


O mnie | Moje aukcje | Płatność i wysyłka | Regulamin | Reklamacje | Komentarze | Kontakt

Kontakt z namiNajszybciej  i najpewniej na e-mail[zasłonięte]@video-play.pl


Tel.stacjonarny 58 [zasłonięte] 17  tel. komórkowy 500 [zasłonięte] 782

Uwaga! Telefony odbieramy tylko w godzinach pracy (nie czytamy i nie odpowiadamy na SMS)

Pon.-Sob. od 11 do 21, Niedziela od 14 do 20

Video-Play
ul. Harcerska 3
84-200 Wejherowo
NIP: 588[zasłonięte]199-15



50 1020 [zasłonięte] 5[zasłonięte]5581137 [zasłonięte] 102002


40 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 605433


Zapraszamy po odbiór osobisty:
Pon.-Sob. od 11 do 21
Niedziela od 14 do 20



RED FACTION - ARMAGEDDON [XBOX360]

Numer produktu: 7207


Platforma X360
Rodzaj Akcja / TPP
Wersja językowa Angielska
Stan Nowa w folii
Opakowanie Oryginalne pudełko
Wydawca THQ

Kolejna część popularnej serii strzelanin. Tym razem schodzimy pod powierzchnię Marsa, staczając zażarte boje z zamieszkującymi tę planetę wrogimi kreaturami.

Red Faction: Armageddon to czwarta część serii gier autorstwa zespołu Volition, których fabuła obraca się wokół wydarzeń związanych z planetą Mars. Przedstawiana odsłona wprowadza do cyklu mnóstwo zmian oraz ulepszeń i po raz pierwszy pozwala na walkę z rasą obcych istot.

Akcja Armageddon rozpoczyna się kilkadziesiąt lat po wydarzeniach przedstawionych w Red Faction: Guerrilla. Tajemnicza sekta pod wodzą Hale'a doprowadza do zniszczenia marsjańskiego terraformera, w rezultacie czego ludność zmuszona zostaje do zejścia głęboko pod ziemię. Właściwa zabawa rozpoczyna się nieco później, ukazując Dariusa Masona (wnuka bohatera poprzedniej odsłony cyklu) badającego pewne pradawne ruiny. Główny bohater zupełnie przypadkowo przyczynia się do wybudzenia rasy zamieszkujących Marsa wrogich kreatur. Obudzeni obcy okazują się agresywni i śmiertelnie niebezpieczni, dzięki czemu w szybkim czasie opanowują kolejne kolonie, zabijając lub zamykając w kokonach ludność cywilną. Darius musi nie tylko uporać się z inwazją kosmitów, ale także odeprzeć zarzuty, jakoby pełna odpowiedzialność za wybuch infekcji ciążyła właśnie na nim.

Red Faction: Armageddon stanowi świeże podejście do tematyki serii. Znana z Guerrilli swoboda poruszania została zastąpiona bardziej liniową strukturą gry, z naciskiem położonym na fabułę oraz filmowe podejście do jej przedstawienia. Powraca element rozpoznawczy całego cyklu, czyli możliwość niszczenia terenu, co możliwe jest dzięki wyposażeniu nas w zestaw potężnych narzędzi. Najcenniejsze urządzenie w grze to Magnet Gun, czyli Karabin Magnetyczny. Zasada jego działania jest bardzo prosta i polega na przyciąganiu pierwszego trafionego obiektu do drugiego celu. Oznacza to, że możemy np. oderwać kawałek ściany i posłać w stronę atakującego nas kosmity lub też odwracając kolejność celów sprawić, że obcy z impetem uderzy w sufit. Nie brakuje też jednak innych ciekawych broni, jak chociażby działa szynowego, karabinu plazmowego czy generatora czarnych dziur. Mason może ponadto korzystać z nano-kuźni, odpychając z jej pomocą potwory lub odbudowując zniszczone konstrukcje. Z czasem nawet tak wymyślne gadżety okazują się niewystarczające. Wtedy do gry wkraczają egzoszkielety, wielkie maszyny kroczące, a nawet myśliwiec, dzięki którym destrukcja w jeszcze większym stopniu przybiera na sile.

Producent oprócz głównej kampanii dla pojedynczego gracza przygotował także dwa inne tryby rozgrywki. W trybie o nazwie Plaga w pojedynkę lub w kooperacji z innymi graczami bronimy się przed kolejnymi atakami obcych, zaś w trybie Ruina naszym zadaniem jest nabijanie punktów poprzez dokonywanie jak największych zniszczeń w przydzielonym czasie.


Kupuj Tanio i Pewnie !

WAŻNE !Dla zwycięzcy aukcji standardowo dołączony zostanie paragon z kasy fiskalnej na życzenie faktura VAT!


  • Każdy zakupiony produkt można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy
  • natychmiastowa wysyłka pocztą polską priorytetem lub kurierem
  • kupując więcej przedmiotów za przesyłkę płacisz tylko jeden raz *

*Ze względu na wagę i wartość zakupionych przedmiotów do zbiorczego zamówienia naliczany jest koszt opakowania i wysyłki z aukcji w której jest on najwyższy.

Wysyłamy szybko i bezpiecznie pocztą polską priorytetem lub kurierem