Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

RAPOON 'Seeds in the Tide Volume 01' 2CD

27-06-2015, 15:25
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 39 zł     
Użytkownik Alchembria
numer aukcji: 5460540120
Miejscowość gdańsk
Wyświetleń: 2   
Koniec: 27-06-2015 15:30:36

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Liczba płyt w wydaniu: dwie
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

RAPOON 'Seeds in the Tide Volume 01' 2CD

W 2012 roku minęło dokładnie 20 lat odkąd Robin Storey rozpoczął solową działalność pod szyldem RAPOON, publikując swój debiutancki album „Dream Circle”(1992).Od tamtej pory Robin eksploruje rejony postindustrialnego ambientu, zabarwionego etnicznymi dźwiękami afrykańskimi i hinduskimi. Stosuje przy tym techniki zaczerpnięte od współczesnych eksperymentalistów, jak Karlheinz Stockhausen i krautrokowych gigantów, jak CAN czy FAUST, tworząc eteryczne kolaże dźwiękowe.
Ponad 50 albumów w dyskografii świadczy o tym, że jest on jednym z najpłodniejszych eksperymentatorów muzyki elektronicznej. Jego twórczość, czasem szorstka, czasem medytacyjna, a nawet mroczna, zyskała wierne grono odbiorców na całym świecie, również w Polsce. Zoharum wraz z Robinem Storeyem przygotowało pierwszą część serii archiwalnych nagrań, uświetniając tym samym 20lecie istnienia RAPOON. „Seeds in the Tide” to dwupłytowa kolekcja rzadkich utworów, zebranych z różnych kompilacji, małych form wydawniczych, często ściśle limitowanych i od dawna już niedostępnych. Pierwszy dysk, zatytułowany „Keepsakes and Oddities” zawiera nagrania z lat 1[zasłonięte]993-19, drugi dysk to reedycja ściśle limitowanego CD-R, znanego jako "Messianicghosts", zawierającego oryginalne wersje czterech utworów z albumu CD, na którym ukazały się ich późniejsze wersje.
Materiał dźwiękowy został całkowicie odświeżony przez Macieja Bartkowiaka.
Na okładce wykorzystano grafiki autorstwa samego Robina Storeya poddane obróbce Macieja Mehringa, który odpowiada za większą część projektów graficznych Zoharum. Nad całym procesem przygotowawczym i produkcyjnym czuwał Michał Porwet.

 

POLECAMY