Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

RAPID R553 DUAL ELEKTR. ZSZYWACZ GWOŹDZIARKA -50%

18-01-2012, 1:50
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 399 zł     
Użytkownik Lakma1
numer aukcji: 2035478064
Miejscowość Allegro
Wyświetleń: 92   
Koniec: 17-01-2012 19:27:24

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Początkowo rdzennie szwedzka firma Isaberg Rapid AB z biegiem lat stała się międzynarodowym koncernem, wciąż jednak kierowanym z centali w Szwecji. Ma fabryki w Europie i Chinach, a centrum dystrybucyjne we Francji zaopatruje odbiorców w ponad 140 krajach.

Firma Rapid wiele uwagi i nakładów poświęca na badania i rozwój, czego efektem są całkowicie nowatorskie rozwiązania, wyznaczające trendy i kierunki dla pozostałych firm z branży.


Przedmiotem sprzedaży jest zszywacz RAPID R553 w bardzo okazyjnej cenie - niższej od sklepowej o 50%OPIS I NAJWAŻNIEJSZE ZALETY:
 Najmocniejsze zszywacze elektryczne Rapid do profesjonalnych zastosowań. Bezodrzutowe działanie i ergonomiczny kształt. Doskonała wydajność zszywania zarówno przy pracy z twardym, jak i miękkim drewnem. Obszar zastosowań: mocowanie paneli, papy, wykończeń oraz prace w przemyśle stolarskim i meblowym. Wyposażone w regulację siły wystrzału Focused Power - im większa siła, tym mocniejsze zszycie.Wykonane są z dbałością o idealne wyważanie, które pozwala na zszywanie przy użyciu jednej ręki, pozostawiając drugą rękę wolną.
--------------------------------------

 

Elektryczny zszywacz tapicerski na zszywki Rapid 53 i gwoździe Rapid 300. Uniwersalny zszywacz do prac tapicerskich, napraw mebli, mocowania tkanin i folii oraz wszelkich prac wnętrzarskich.

Silny elektromagnes, solidna budowa i brak odrzutu predysponują zszywacz Rapid 553 do profesjonalnych zastosowań w wielu dziedzinach. Zatrzaskowe mocowanie przedniej płytki dociskowej magazynka ułatwia szybkie i sprawne usuwanie zakleszczonych zszywek, bez potrzeby rozbierania zszywacza i narzędzi. To rozwiązanie z pewnością docenią fachowcy pracujący na budowach lub w terenie u klienta.

Zasilanie bezpośrednio z sieci 230V.

 

DANE TECHNICZNE:

Dł. łącznika - 8 - 20 mm (zszywka)

Dł. łącznika - 15 - 20 mm (sztyft) 

 

TANI W UŻYTKOWANIU 1gr./szt.zszywki lub gwoździa (sztyftu)

Typ zszywki - Rapid 53/8mm (koszt 12,99 zł - 1260 szt.)

Typ gwoździa (sztyftu) - Rapid 8 typ 300 (koszt 62,23 zł - 5000 szt.)- MADE IN EU -

TOWAR PIERWSZEJ JAKOŚCI - DOSTĘPNY OD RĘKI
NOWY - NIGDY NIE UŻYWANY
ORYGINALNIE ZAPAKOWANY - INSTRUKCJA PL
NAJNIŻSZA CENA - EXPRESOWA WYSYŁKA
TEL. 513-[zasłonięte]-931 (7 dni w tygodniu)