Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

RAKIETA SQUASH DUNLOP FIREPOWER TITANIUM HQ - HIT!

27-06-2015, 6:30
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 74.50 zł      Aktualna cena: 74.50 zł     
Użytkownik catereva
numer aukcji: 5219953566
Miejscowość Chełm
Kupiono sztuk: 2    Wyświetleń: 194   

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Jesteśmy zaufaną firmą z długim stażem - na allegro od 2003r.

Nasze drugie konto:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=33[zasłonięte]042


Są tam art. szkolne i zabawki

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9-17

Wysyłka w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty.

Przedmiotem aukcji jest

nowa

  wysokiej jakości

 RAKIETA DO SQUASHA 

 DUNLOP

FIREPOWER TITANIUM HQ


(wykonana ze stopów tytanu)

Okazyjna cena !!!!

cena katalogowa - 139zł

Seria FIREPOWER TITANIUM to wytrzymałe, lekkie

i sztywne rakiety o bardzo atrakcyjnym

wyglądzie. Wysoka manewrowość, komfort gry

i kontrola nad piłką zapewniają dużą radość

z uprawiania squasha.

Przeznaczone są dla grających rekreacyjnie, jak i rozpoczynających swoją zabawę ze squashem.


Rakieta DUNLOP FIREPOWER TITANIUM

 wykonana jest w technologii DOUBLE BEAM. 

 DOUBLE BEAM to rewolucyjna technologia pozwalająca produkować  rakiety znacznie sztywniejsze i bardziej stabilne.


Technologia DOUBLE BEAM czyni rakiety

20% sztywniejszymi i wytrzymalszymi oraz generuje 17% więcej mocy przy trafieniach niecentrycznych niż w przypadku tradycyjnych rakiet. W znaczny sposób poprawia to jakość gry.


Rakieta posiada oryginalny pokrowiec z możliwością noszenia na ramieniu oraz jest naciągnięta fabrycznie przez producenta.


UWAGA!!!

Nie wysyłamy za pobraniem!!!

tel. kontaktowy: 505 [zasłonięte] 542

UWAGA!!!
Opis sprzedawanych przez nas przedmiotów jak i zamieszczone zdjęcia są naszego autorstwa stanowią zatem przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr. 47 poz. 211). WSZELKIE PRÓBY KOPIOWANIA ZDJĘĆ I OPISU I WYKORZYSTYWANIE ICH NA AUKCJACH BĘDĄ ZGŁASZANE ODPOWIEDNIM ORGANOM A WSZELKIE ROSZCZENIA BĘDĄ DOCHODZONE NA DRODZE PRAWNEJ.

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje


Dodano 2[zasłonięte]015-03 09:15
W dniach 31.03 - 08.04. 2015r. nie pracujemy. Przesyłki, dla których płatności wpłyną do dnia 31.03.2015r. do godz. 10.00 zostaną wysłane jeszcze w dniu 31.03.201r. Dla płatności, które wpłyną po godz. 10.00 w dniu 31.03.2015r. przesyłki zostaną wysłane w dniu 09.04.2015r.
Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT

ZESPÓŁ CATEREVA OZON POLSKA