NOWOŚĆ KOLEKCJA 2014 !!!
Model VK 8620 MOSFFET firmy Voice Kraft to radioodtwarzacz RDS MP3/USB/SD/MMC wykonany z materiałów wysokiej jakości. Panel podświetlany w 7 kolorach + multicolor (Biały, purpurowy, szafirowy, żółty, czerwony, niebieski, zielony).
Radio posiada wbudowany BLUETOOTH co pozwala na prowadzenie rozmów podczas jazdy samochodem. Dźwięk z telefonu będzie słyszany w głośnikach natomiast wbudowany mikrofon w radiu pozwoli na swobodne prowadzenie rozmowy.
Dodatkowo radio posiada funkcję multicolor co oznacza że automatycznie zmienia kolor podświetlenia radia.
Radio posiada czytnik kart SD i MMC. Dodatkowo na panelu przednim znajduje się port USB oraz wejście AUX - mini jack stereo, do którego można bezpośrednio podłączyć przenośny odtwarzacz typu iPod/mp3/telefon komórkowy.
Kolorowy zdejmowany panel
W zestawie znajduje się złącze ISO.
Wszystkie produkty posiadają plomby gwarancyjne. Instrukcja obsługi angielska i polska.
Produkt spełnia wymogi ROHS.
Produkt posiada licencje SISVEL.
Maksymalna moc wyjściowa: |
4x45W |
Zakres napięć zasilania: |
11 - 16V |
Impedancja głośników: |
4- 8 Ohm |
Napięcie wyjścia LINE: |
2V |
Wymiary: |
120 x 178 x 50 mm |
Sprzęt jest fabrycznie nowy i objęty 12 miesięczną gwarancją producenta.
Jesteśmy legalnie działającą firmą dlatego do każdej wysyłki jest dołączany paragon lub faktura vat.
Wysyłka: kurier DPD lub Poczta Polska
Płatność: wpłata na konto lub płatność przy odbiorze
Kontakt:
tel. 506[zasłonięte]912
email: [zasłonięte]@reklama-mobilna.pl