Cena kup teraz: 1 197 zł
Użytkownik
Jureq
numer aukcji: 5133759826
Miejscowość Lublin
Wyświetleń: 30
Koniec: 13-03-2015, 18:47
Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy Przekątna ekranu (cale): 7.00 Mapy w zestawie: Tak Informacje dodatkowe: Bluetooth Aktualizacja mapy: 1 rok Dostawca map: AutoMapa
PRZEDMIOT AUKCJI:
Najnowszy 2-DIN'owy, multimedialny system nawigacji firmy Peiying z odtwarzaczem USB/SD, wbudowanym 7-calowym ekranem dotykowym oraz tunrem cyfrowym TV i technologią Bluetooth(R)
wizualizacja produktu: http://youtu.be/ZxynCdoWVcg
+
karta pamięci SD 2GB
+
najnowsza AutoMapa Polska 6.16 z licencją i bezpłatnymi aktualizacjami na okres 1 roku
PY9908
Radio multimedialne PY9908 to 2dinowa stacja multimedialna, która może być alternatywą dla modelu PY9907 wprowadzonego w sezonie 2012. Urządzenie to bowiem zostało zaprojektowane z myślą o użytkownikach, którzy nie korzystają już z płyt CD czy DVD, a ulubioną muzykę czy filmy zapisują na USB lub na karcie pamięci. Oczywiście w modelu nie zabrakło tunera DVB-T do oglądania telewizji naziemnej, modułu GPS z systemem Win CE 6.0 oraz Bluetooth do rozmów głośnomówiących. Radio posiada także różne wejścia np. na kamerę cofania oraz wyjścia (np. na subwoofer i 4xRCA), które pozwolą dodatkowo rozbudować system car audio. Wszystkie funkcje multimedialne posiadacz radia będzie mógł uruchomić za pośrednictwem dotykowego wyświetlacza TFT o przekątnej 6,2 cala oraz formacie 16:9.
Radioodtwarzacz MP4/ MP3/ JPG/ USB/ SD/ MMC
Rozmiar: 2 DIN
Moc: 4 x 40W
Możliwość zmiany podświetlenia
Wyświetlacz TFT 6,2" 16:9
Bluetooth
GPS oparty o system WIN CE 6.0
RAM 128MB
Wbudowany tuner DVB-T SD
Port USB
Czytnik kart SD/MMC (do 32GB )
Wejście/wyjście AV
4xRCA niskoimpedancyjne wyjście liniowe
Liniowe wyjście na subwoofer
Wejście na kamerę cofania
Odczyt formatów MP4/MP3/JPG z pamięci USB/SD/MMC
Automatyczne strojenie stacji
Możliwość zaprogramowania 30 stacji 12AM/18FM
Analogowe sterowanie z kierownicy
System RDS
Equalizer (Pop/Rock/Classic/Flat)
System ESP
PLL
Standard obrazu PAL/NTSC/AUTO
Wymiary (DxWxS): 178mm x 100mm x 150mm
W zestawie:
urządzenie PY9908
antena GPS
okablowanie
pilot
karta pamięci +AutoMapa Polska + licencja
instrukcja, gwarancja
Instrukcja obsługi do pobrania: http://www.lechpol.eu/sites/default/files/produkty/py9908/datasheet_py9908.pdf
INFORMACJE DODATKOWE:
Towar fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany
Gwarancja 2 lata z serwisem centralnym w Polsce
Kupujący otrzymuje dowód zakupu - faktura VAT lub paragon, bez tego gwarancja nie jest ważna
Przed złożeniem oferty zapoznaj się z informacjami zawartymi na stronie:
Po zalicytowaniu proszę określić formę realizacji zamówienia wypełniając formularz dostawy i płatności.
SPRZEDAWCA:
Firma JTP System działa na rynku od ponad 15 lat
Oferowane produkty są fabrycznie nowe, pochodzą od oficjalnych dystrybutorów i posiadają serwis gwarancyjny i pogwarancyjny realizowany na terenie kraju
Towar zakupiony i potwierdzony do godz. 14:30 jest wysyłany tego samego dnia o ile pozwalają na to stany magazynowe
Możliwy jest odbiór osobisty w siedzibie firmy w godz. 9-17 w soboty 9-14
KONTAKT:
JTP System
20-258 Lublin 062, Wólka 1J
tel. +48 81[zasłonięte] 743-79,[zasłonięte] 743-71
tel. kom +48 [zasłonięte] -704-503
e-mail: [zasłonięte] @jtp.pl
gg: [zasłonięte] 47981
Tu jesteśmy: http://mapa.targeo.pl/JTP_System