Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

RADIO CB POLMAR ZX-40 ZEUS +HUSTLER IC-100 F.VAT

22-01-2012, 21:09
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 430 zł     
Użytkownik ElektroBeginTeam
numer aukcji: 2000470866
Miejscowość Opole
Wyświetleń: 32   
Koniec: 14-01-2012, 18:49
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

email:
allegro@elektrobegin.pl
tel. 668-[zasłonięte]-025

Komunikator GG

Preferujemy wpłatę na konto przelewem bankowym lub płatność gotówką w przypadku osobistego odbioru towaru.

W tytule wpłaty proszę napisać swój login z Allegro oraz numer aukcji.

W razie wątpliwości co do sumy jaką Państwo mają wpłacić prosimy o kontakt mailowy.



Po dokonaniu zakupu produktów z naszej oferty prosimy o przesłanie wiadomości e-mail zawierającej potwierdzenie tego faktu.

W mailu proszę zawrzeć swoją nazwę użytkownika Allegro(Nick), podać sposób transportu oraz formę płatności na jaką Państwo się zdecydowali.

W celu wystawienia faktury VAT prosimy o przesłanie w mailu pełnych danych firmy wraz z numerem NIP oraz o zaznaczenie w treści przelewu dopisku "FAKTURA VAT".

Jeżeli adres wysyłkowy towaru różni od adresu podanego w Państwa kartotece Allegro, prosimy o przesłanie takiej informacji wraz z potrzebnymi danymi teleadresowymi w mailu.

Staramy się na bieżąco odpowiadać na Państwa maile w godzinach od 9.00 do 15.00, kontakt telefoniczny preferowany jest w godzinach od 9.00 do 15.00 (nie odpowiadamy na sms-y).

Przedmiotem aukcji jest zestaw na który składa się radio CB POLMAR model ZX-40 (odpowiednik radia CB LAFAYETTE ZEUS) z wbudowaną funkcją ASQ (automatyczna blokada szumów) oraz antena magnetyczna Hustler IC-100.

Komfort użytkowania podnoszą wbudowane w mikrofon przyciski służące do zmiany kanałów oraz włączania i wyłączania funkcji ASQ.


Radio posiada wbudowane wysokiej skuteczności filtry szumów i zakłóceń.

Parametry urządzenia:

Napięcie zasilania: DC 13.8 V

Temperatura pracy: -10 - +50C


Krok: 10 kHz

Moc wyjściowa: 4W

Typ Modulacji: AM / FM

Zakres częstotliwości: 26.960 - 27.405 MHz

Tolerancja częstotliwości: 600 Hz

Impedancja anteny: 50 Ohm

Impedancja audio: 8 Ohm

Wymiary: 140mm x 145mm x 40mm


Waga: 1,40 kg

Dodatkowe funkcje:

Wyświetlana częstotliwość lub numer kanału

Wygodne, podświetlane pokrętła regulacji

Sygnalizacja dźwiękowa przy włączaniu i wyłączaniu

Natychmiastowe przywołanie ostatnio używanego kanału

4 komórki pamięci.

Skanowanie kanałów

Funkcja Dual Watch

Szybki kanał 9

Duży czytelny wyświetlacz

Roger beep, dla modulacji FM

Multistandard, obsługa 6 krajów

Parametry anteny:


Pasmo: 26–28 MHz

Zysk: 4dBi

SWR: poniżej 1.2

Moc Max: 500W

Długość: 99 cm

Podstawa magnetyczna: 90mm

Do zakupionego towaru dołączamy paragon lub fakturę VAT (na życzenie klienta).

Kupując towary na kilku Naszych aukcjach opłatę za przesyłkę ponosisz tylko raz.

Do zsumowanej kwoty zakupionych towarów należy dodać koszty przesyłki z tej aukcji na której były one najwyższe.