|
Zasady zakupu
1. Każdy wystawiany przez nas towar jest nowy, nieużywany, orginalnie zapakowany wraz z metkami.
2. Przed dokonaniem zakupu proszę dokładnie sprawdzić podane wymiary w celu doboru odpowiedniego rozmiaru.
3. Paczki za pobraniem wysyłamy wyłącznie osobom z minimum 10 pozytywnymi komentarzami.
4. Realizacja zamowienia podzielona jest na 3 etapy:
- zaksiegowanie wpłaty
- zapakowanie towaru
- wysyłka towaru
5. Za każdym razem gdy zmienia się status realizacji zamówienia informujemy o tym mailem.
6. Paczki wysyłamy od poniedziałku do piątku w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty.
Wysyłka
W Mercerie każdy klient jest dla nas ważny, dlatego bez względu na ilość zakupionych przedmiotów za wysyłkę płacą Państwo tylko raz. Wszystkie przedmioty pakowane są w solidne pudełka kartonowe. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zakupione spodnie jeansowe dotrą do Państwa niepogniecione i bez uszkodzeń.
Paczki wysyłamy w ciagu 24h od zaksięgowania wpłaty od poniedziałku do piątku. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymają Państwo od nas potwierdzenie drogą mailową oraz informacje kiedy paczki zostały spakowane i wysłane.
Wymiana
W sytuacji gdy rozmiar zamówionej odzieży będzie nieodpowiedni mają Państwo możliwość wymiany zakupionego towaru w terminie do 10 dni od daty jego otrzymania, pod warunkiem zwrotu towarów nieużywanych, czystych, "pozbawionych zapachu", razem z oryginalnym opakowaniem oraz ometkowaniem.
Towar zabezpieczony przed uszkodzeniem należy odesłać na adres:
Kacper Kędzierski, Wichrowa 9, 72-006 Mierzyn
Do przesyłki należy dołączyć wypełniony formularz wymiany: do pobrania na stronie o mnie
Aby Państwa wymiana przebiegła szybko należy złożyć nowe zamówienie, zaznaczając w komentarzu, że będzie to wymiana. Przyspieszy to czas realizacji. Koszty ponownej wysyłki do klienta to 11 zł. Kwotę proszę przelać na konto bankowe podane w treści aukcji.
Jeśli na moich aukcjach nie jest dostępny potrzebny Państwu rozmiar, proszę o kontakt, ponieważ istnieje możliwość, że spodnie znajdują się w magazynie. W przypadku braku np. większego rozmiaru mogą Państwo wymienić odzież na inną, lub dokonać zwrotu. W przypadku gdy odzież zamawiana na wymianę jest droższa od odzieży zwracanej, należy wpłacić różnicę na nasze konto. W sytuacji odwrotnej gdy zamawiana odzież na wymianę jest tańsza od zwracanej, o tą różnicę należy pomniejszyć kwotę wpłacaną na ponowną wysyłkę.
Prosimy pamiętać o starannym zapakowaniu przesyłki i zabezpieczeniu przed uszkodzeniem towaru w trakcie transportu. Za przesyłki, które dotrą do nas w uszkodzonych opakowaniach producenta pomniejszamy zwrot należności o 10% za każde zniszczone opakowanie bądź jego brak. Przesyłki ze zwracanym towarem który z powodu nieodpowiedniego opakowania zostanie uszkodzony w trakcie transportu będą odsyłane do klienta na jego koszt.
Koszty przesyłek w przypadku wymiany towaru wynikającej z błędnej realizacji zamówienia przez Mercerie.pl pokrywa sprzedawca.
Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.
Zwroty
Udzielamy Państwu gwarancji zwrotu zakupionego towaru w terminie do 10 dni od daty jego otrzymania, pod warunkiem, że towary zwracane nie noszą znamion użytkowania, posiadają ometkowanie oraz zapakowane są w oryginalne opakowania.
Towar zabezpieczony przed uszkodzeniem należy odesłać na adres:
Kacper Kędzierski, ul. Wichrowa 9, 72-006 Mierzyn
Do przesyłki należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu: do pobrania na stronie o mnie
W przypadku niespełnienia powyższych warunków zwrot nie będzie rozpatrywany.
Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa kupujący. W przypadku zwrotu towaru jest Państwu zwracana wartość pieniężna odesłanych przedmiotów wynikająca z zamówienia, od zwracanej kwoty potrącane są koszty wysyłki.
Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.
Po przyjęciu zwrotu (informacja o przyjęciu zwrotu zostanie wysłana e-mailem) przekażemy Państwu pieniądze w ciągu 7 dni roboczych. Pieniądze zostają przekazane na konto bankowe, którego numer należy podać w formularzu zwrotu.
Odzież, której zwrot/reklamacja nie zostanie uznana (odesłana po wymaganym terminie, nie zawierająca formularza zwrotu, bez metek lub opakowania, zabrudzona, uszkodzona), będzie odesłana na koszt klienta.
Prosimy pamiętać o starannym zapakowaniu i zabezpieczeniu przesyłki. Za przesyłki, które dotrą do nas w uszkodzonych opakowaniach producenta pomniejszamy zwrot należności o 10% za każde zniszczone opakowanie bądź jego brak. Przesyłki ze zwracanym towarem, który z powodu nieodpowiedniego opakowania zostanie uszkodzony w trakcie transportu będą odsyłane do klienta na jego koszt.
W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy.
Kacper Kędzierski tel.: 508 [zasłonięte] 003 mail: [zasłonięte]@mercerie.pl
|