Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

RĘCZNY MŁYNEK DO SOLI PIEPRZU BOLESŁAWIEC RUMIANEK

10-02-2014, 0:14
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 42 zł     
Użytkownik StareDobreCzasy
numer aukcji: 3874522141
Miejscowość Żnin
Wyświetleń: 43   
Koniec: 10-02-2014, 0:09

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Opakowanie: Pojedyncze

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

stare.dobre.czasy.allegro@

gmail.com

Towar wysyłamy 24h po odnotowaniu Państwa przelewu na naszym koncie. Koszty wysyłek opłaca zawsze kupujący. Przed zakupem prosimy zapoznać się ze stroną "o mnie". Jeśli nie zgadzacie się Państwo z naszymi zasadami, prosimy nie klikać Kup Teraz. Kupując na naszych aukcjach, akceptujecie Państwo nasze zasady. Towar wysyłamy codziennie Pocztą Polską oraz firmą kurierską DPD.

Na wpłatę czekamy 7 dni. Wpłata na konto bankowe. W tytule przelewu prosimy podać tylko swój nick z allegro.

Młynek do soli lub pieprzu, rękodzieło artystyczne.
Wyrób 100% polski.
Wysokość młynka to 22 cm.
Na tej aukcji kupujesz młynek w motyw KWIATY.
Kolor drewna biały.

Od wielu lat zajmujemy się wyrobem ręcznych młynków do soli i pieprzu. Nasza kolekcja jest różnorodna i pomysłowo wykonana. Nasze młynki to przedmiot codziennego użytku, ale posiadające ducha starych dobrych zapomnianych czasów. Łączą w sobie tradycję oraz nowoczesność. Drewniane elementy młynków są ręcznie polerowane, zabezpieczone woskiem lub lakierem. Żarna mechanizmu są odlewane ręcznie oraz ręcznie ostrzone. Ceramika pochodzi ze słynnego i cenionego w tej dziedzinie Bolesławca.

Nasze młynki to połączenie drewna,

i porcelany.


Młynek do soli/pieprzu

to idealny pomysł na prezent.


Wraz z załączonym pieprzem ziarnistym oraz solą morską


będzie niepowtarzalnym upominkiem.

Przed zakupem przeczytaj koniecznie stronę "o mnie".