Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Ręcznie malowana dużakrólewska szkatuła unikat bcm

16-01-2012, 16:22
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 398 zł     
Użytkownik galerialawenda
numer aukcji: 2030993056
Miejscowość Sopot
Wyświetleń: 81   
Koniec: 15-01-2012 20:30:00

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

PRZEŚLICZNE DUŻE PUZDRO

PORCELANA I BRĄZ


Tą niebywale efektowną szkatułę z łabędziami, symbolizującymi wierną i stałą miłość, polecam wszystkim Państwu, którzy lubią otaczać się pięknymi przedmiotami. Szkatuła doskonale nadaje się do przechowywania drobiazgów i zapewniam, iż ustawiona na stole, komodzie albo toaletce zachwyci wszystkich gości, przydając pomieszczeniu uroku wykwintnej elegancji.

Duża gustowna szkatuła wykonana z krakelurowej porcelany o czarnej barwie. Ozdobiona jest ręcznie malowanymi wizerunkami pełnych wdzięku białych łabędzi i motywami roślin wodnych z tatarakiem. Łabędzie są symbolem piękna, miłości i wierności a także doskonałości. Osadzona na czterech kulistych nóżkach szkatuła posiada okucie z brązu z zamknięciem bogato dekorowanym ornamentami. Przedmiot ciężki, sygnowany na spodzie, stan bardzo dobry.

Szkatuła znakomicie się prezentuje, będzie wyjątkowym akcentem wystroju salonu, sypialni, gabinetu lub biura. Polecam jako luksusową, stylową i elegancką, a przy tym niezwykle funkcjonalną ozdobę. Świetny pomysł na niebanalny prezent.

WYMIARY: WYSOKOŚĆ 12,5 CM, SZEROKOŚĆ 17,5 CM, GŁĘBOKOŚĆ 17,5 CM.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO LICYTACJI !!!

KONTAKT z nami pod nr tel. 603 [zasłonięte] 903

lub [zasłonięte]@wp.pl

serdecznie ZAPRASZAMY NA INNE NASZE AUKCJE !!!

Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana, ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www. Nie może też być przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek, na płytach CD, czy w inny dostępny technologicznie sposób. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.