Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

qubaglass LUSTRO LUSTRA Z OŚWIETLENIEM ŁAZIENKOWE

18-01-2012, 4:13
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik fistdrkuba
numer aukcji: 2033416300
Miejscowość Polska
Wyświetleń: 277   
Koniec: 16-01-2012 19:30:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

[zasłonięte]@qubaglass.pl tel:531[zasłonięte]395
Po zakupie czekam na wpłatę na konto bankowe 7 dni roboczych. Zakupione towary wysyłane są kurierem, przesyłką ubezpieczoną do 5 dni roboczych. Czas realizacji produktów wykonywanych na zamówienie-do 14 dni. Reklamacja jest uwzględniana tylko i wyłącznie jeżeli zostanie spisany protokół dostawy, jeżeli nie zostanie wypełniony taki protokół uznamy że towar doszedł w stanie nie naruszonym a klient podczas montażu uszkodził towar. Prosimy aby podczas korespondencji z nami popisywać się swoim nickiem z allegro ( ułatwia nam to pracę, oraz gwarantuje brak pomyłek z naszej strony). Podczas korespondencji prosimy o klikanie opcji "ODPOWIEDZ" ( mamy wtedy kompletną korespondencję, możemy sprawnie rozpatrywać państwa pytania oraz wątpliwości, unikając pomyłek). Szczegółowy regulamin znajduję się na stronie " O NAS" Dokonując zakupu na naszych aukcjach, akceptujesz regulamin zawarty na stronie " O NAS".
Po zakupie otrzymują państwo e-mail wraz z danymi do dokonania płatności. Polecamy dokonywanie płatności poprzez "Płacę z allegro" gdyż wpłata dociera na nasze konto błyskawicznie. Jeśli dokonują państwo płatności poza allegro- prosimy ZAWSZE podpisywać się swoim NICKIEM z allegro!!!!
Koszt wysyłki zawarty jest na każdej aukcji. W przypadku zakupu kilku produktów na naszych aukcjach prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki. ( Chyba że jest on wyraznie podany w aukcji to nie trzeba kierować pytania do nas!).

Witamy serdecznie na naszych aukcjach! Oferujemy państwu szeroką gamę artykułów szklarskich tj: drzwi szklane, kabiny ze szkła, gabloty szklane, półki szklane, półki Led, lustra , panele kuchenne, okucia do szkła. Produkty sprzedawane przeze mnie cechuje perfekcyjna jakość wykonania oraz funkcjonalność, a ich wzornictwo jest zgodne z najnowszymi trendami i pozwala na zastosowanie zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Zapraszamy do odkrycia pełni walorów naszych produktów ich roli we wnętrzu oraz do odnalezienia produktu wyjątkowego, spełniającego wymagania, jakie stawiamy sobie w doborze przedmiotów otaczających nas w życiu codziennym. Kupując u nas masz pewność że towar jest w 100 % nowy,skrupulatnie zapakowany wykonany z najlepszej jakości produktów zapewniając długą satysfakcję i zadowolenie z wyboru w naszym sklepie!


Na tej aukcji oferujemy państwu:
 
Lustro z dwoma matowymi pasami podświetlonymi zestawem świetlówek. Lustro kompletne do montażu.

Wymiary:
80x60 cm
  

 

Wszystkie lustra posiadają certyfikat CE-dopuszczone do sprzedaży w krajach UE.

Kupujesz produkt markowy - wyprodukowany w Polsce!!!

 


Wysyłka dotyczy 1,2 szt.

Cena wysyłki zawiera bezpieczny sposób pakowania lustra.

 
  
Na innych aukcjach oferujemy:
    *      drzwi szklane
    *      kabiny szklane
    *      półki szklane
    *      okucia do szkła
    *      panele kuchenne
    *      artykuły szklarskie