Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Puzzle kolekcjonerskie Wiedźmin 2 Geralt i Draug

23-02-2014, 19:26
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 59.90 zł     
Użytkownik SKLEP_DRAGONUS
numer aukcji: 3915854946
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 26   
Koniec: 23-02-2014, 18:55

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Sklep Dragonus
ul. Lubomirskiego 49
31-509 Kraków
Tel.: 500 [zasłonięte] 073
Tel.: 12 [zasłonięte] 31
E-mail: [zasłonięte]@dragonus.pl

1. Rodzaje płatności:
- gotówką lub kartą płatniczą w sklepie przy ulicy Lubomirskiego 49 w Krakowie, w godzinach pracy sklepu (poniedziałek-piątek - 9:00-20:00; sobota - 10:00-15:00),
- przedpłatą na konto bankowe (informacje poniżej),
- płacę z Allegro,
- przy odbiorze przesyłki (za pobraniem), dostępne tylko dla osób mających minimum 10 punktów.

2. Wysyłka:
- koszt wysyłki ponosi kupujący (chyba, że w opisie aukcji jest informacja o wysyłce gratis),
- wysyłka następuje w ciągu 1-3 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty na koncie (zazwyczaj tego samego lub następnego dnia),
- większe przesyłki wysyłane są jako paczki priorytetowe zabezpieczane folią bąbelkową, mniejsze przesyłki wysyłane są listem priorytetowym w kopercie bąbelkowej,
- przesyłki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej,
- jeśli adres wysyłki jest inny niż podany na Allegro, proszę o kontakt bezpośrednio po zakończeniu aukcji i podanie prawidłowego adresu.

3. Informacje dodatkowe:
- jeśli zakupiłeś więcej niż jeden przedmiot, skontaktuj się w celu uzgodnienia kosztów wysyłki, na pewno będą niższe niż suma kosztów wysyłki wszystkich zakupionych przedmiotów.

4. Dane do wpłat:
Citi Bank Handlowy
49 1030 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0190930 [zasłonięte] 003465
mBank
63 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 538075

Dragonus Robert Jaskuła
osiedle Zgody 8/55
31-950 Kraków

5. Paragon:
Do każdego zakupu wystawiamy paragon z kasy fiskalnej.

6. Faktura VAT:
Na życzenie Klienta wystawiamy fakturę VAT. Dane niezbędne do faktury prosimy przesłać pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail.


Wysokiej jakości, kolekcjonerskie puzzle składające się z 1500 elementów (format: 85 x 58 cm), z oryginalną grafiką przedstawiającą walkę Geralta i Drauga.

Oprócz ekskluzywnych i nietypowych pudełek, oraz wysokiej jakości 1500 elementowych puzzli (w formacie 85 x 58 cm), fani Geralta z Rivii znajdą w środku tej samej wielkości plakat, który ułatwi układanie całego obrazu, a także unikatowy klucz identyfikujący dany produkt. Ten kod pozwoli w przyszłości na udział w specjalnych akcjach promocyjnych przeznaczonych wyłącznie dla posiadaczy zestawów.

Cechy produktu:
- Ekskluzywne pudełko,
Puzzle 1500 elementów (format: 85 x 58 cm),
Plakat ułatwiający układanie puzzli (format: 85 x 58 cm),
Unikatowy klucz produktu,

W drugim akcie gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, Geralt będzie musiał zdjąć klątwę z pola bitwy, na którym dusze poległych toczą niekończący się bój, nie mogąc znaleźć ukojenia w śmierci. By to uczynić, przyjdzie mu stawić czoła draugowi – istocie powstałej z gniewu, krwi i nienawiści, niekwestionowanemu władcy przeklętej domeny. Draug to jeden z najgroźniejszych przeciwników w całej grze. Olbrzymia sylwetka potwora góruje niczym wieża nad pośledniejszymi upiorami. Jego ciało tworzą resztki z pola bitwy – szczątki strzaskanych machin oblężniczych, połamanych włóczni, mieczy, porwanych skórzanych pasów, pogiętych zbroi, końskich ladrów i rycerskich tarcz. Trzaskające płomienie i pióropusz dymu wieńczą jego niekształtną głowę. Draug jest panem pola bitwy, istnieje po to, by walczyć i zabijać.