Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

psd Photoshop nr. 43

04-06-2012, 1:59
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 15 zł     
Użytkownik phualtkomp
numer aukcji: 2312452295
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 21   
Koniec: 29-05-2012 20:07:03

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Język: polski
Dodatki: płyta DVD,
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Produkt nowy - nieużywany - zafoliowany - zawiera 1 płytę DVD
Cena nominalna 29.80 zł - Cena na Allegro = 15 zł + koszt wysyłki


Na płycie DVD dołączonej do tego wydania znajdziecie multimedialny kurs Adobe Creative Suite 4 Production PremiumCzęść II. Authoring DVD w Production Premium, kodeki potrzebne do odtworzenia filmów, pliki źródłowe potrzebne do wykonania tutoriali, zdjęcie Royalty Free, słownik Photoshopa.

Artykuły

  • wyimaginowany świat – fotomontaż do książki z bajkami

    Wystarczy zamknąć oczy, by znaleźć się w świecie, który sami sobie wyobrazimy. Możemy odciąć się od otaczającej rzeczywistości, wymyślając swój własny, wyimaginowany świat. Za pomocą kliku stocków, gumki i pędzla przedstawię jak coś takiego przenieść na cyfrowe płótno. Tego typu fotomontaże mogą stanowić ilustracje do książek z bajkami.

  • tworzymy obraz HDR

    Aby utworzyć swój pierwszy obrazek HDR, możemy posłużyć się Photoshopem CS2/CS3/CS4 lub programem Photomatix Pro. Ten pierwszy pomaga uzyskać satysfakcjonujące rezultaty mimo niezbyt dużej prędkości przetwarzania, Photomatix natomiast jest szybki i oferuje wiele możliwości. Wybór należy do Was…

  • HDRI – wstęp do obrazów o poszerzonym zakresie tonalnym

    Obraz HDRI (ang. High Dynamic Range Imaging), który możemy przetłumaczyć jako obraz o szerokim zakresie dynamiki, określa zespół technik pozwalających na uwypuklenie większego wachlarza świateł i cieni w porównaniu do tradycyjnego 8-bitowego obrazu i fotografii. Powodem istnienia HDR jest opisanie z większą precyzją natężenia światła postrzeganego w rzeczywistym świecie, a zatem tworzenie obrazów, które odwołują się do percepcji wizualnej.

  • zawstydzony Butterfly

    W tutorialu tym stworzymy nasycony kolorami, a jednocześnie trochę erotyczny i mroczny fotomontaż. Ćwiczenie to wyrobi w nas biegłość w posługiwaniu się narzędziami do korekty kolorystycznej.

  • antropomorficzna personifikacja czyli Terry Pratchett w Photoshopie

    Wybrałam moje dwie ulubione postacie z książek Terry’ego – Śmierć i Śmierć Szczurów. Śmierć była wyzwaniem (jego depresyjna osobowość i specyfika postaci), byłam bardzo mile zaskoczona, że tak szybko udało mi się znaleźć odpowiednie stocki do jego wykonania. W tym tekście pokażę Jak wykonać fotomontaż – ilustrację książkową odnoszącą się do konkretnej postaci. Zaprezentuję jak ciekawie wykorzystać podstawowe pędzle programu i wskażę, na co zwracać uwagę w tego typu pracach.

  • rendering wideo w Photoshopie CS4 Extended

    To, że Photoshop w wersji Extended doskonale radzi sobie z animacją i wideo od dawna nie jest tajemnicą. Jednak fakt, że Photoshop jest jednym z lepszych narzędzi renderowania i kodowania wideo często pozostaje przemilczany. Zmienimy to.

  • Fluid Mask 3.0

    Fluid Mask 3.0 to najnowsza wtyczka firmy Vertus. Do tej pory bardzo popularna była wersja 2.0, i to ona była liderem na rynku oprogramowania do szparowania. Kolejna wersja przenosi maskowanie na zupełnie nowy poziom. W tym w artykule przyjrzymy się z bliska możliwościom nowej wersji programu.

  • grill it czyli jak smażyć, ale nie spalić pomysłu

    Czasami, wystarczy jedna iskra, aby rozpalić ogień, przy którym z przyjemnością posiedzimy w grupie przyjaciół, popijając soczek i delektując się usmażonymi nad nim smakołykami. Równie dobrze jednak może się zdarzyć, że jedna iskra więcej przyprawi nas o pożar, którego nie będziemy w stanie ogarnąć! W tym ćwiczeniu pokażemy jak za pomocą pomysłu, kilku zdjęć, paru przydatnych opcji Photoshopa i umiejętnej zabawy z maskami wysmażyć ciekawy fotomontaż. Nauczymy się cieniować, rozjaśniać, teksturować i używać narzędzia Skraplanie. I przy okazji opowiemy o tym jak nie spalić pomysłu nadmierną liczbą szczegółów…

  • jak zrobić wizualizację naszywki

    Od dzisiaj, dzięki poniższemu minikursowi, każdy może zacząć dobrze szyć. W artykule tym zaprezentuję, jak wykonać naszywkę w Photoshopie. Efekt wyszywania nićmi poszczególnych elementów zostanie zrobiony w taki sposób, by wywrzeć wrażenie wypukłości i trójwymiarowości. Obszycie nićmi będzie stanowiło pewnego rodzaju kropkę nad i i w tym przypadku spełni jedynie rolę łącznika naszywki z materiałem. W poniższych przykładach nici, jak i różne typy materiałów będą się przeplatać. A zatem Panie i Panowie igły (myszki) w dłoń i zabieramy się do dziergania…

  • niekończąca się opowieść – sztuka fotomontażu i digital paintingu

    Przenosimy się w tajemniczą krainę, w której piękno, potęga wyobraźni i siła marzeń jest absolutnie niezbędna, by móc cieszyć się życiem. W tym tutorialu przedstawię jak stworzyć baśniową krainę pod osłoną nocy za pomocy kilku stocków, wyobraźni i digital paintingu. Ze zdjęć stworzymy niesamowitą grafikę.

  • papierowa żyrafa – w świecie kolorów i kształtów

    Żyrafa to bardzo ciekawe stworzenie, a ta tutaj to już w ogóle, ponieważ radośnie przegalopowała od prostego szkicu wprost na papierową kartkę, gubiąc przy tym łaty w formie kolorowych kleksów. Czy chcesz zobaczyć jak to zrobiła? Zapraszam do podążania krok po kroku jej śladem…

  • symbolika w ilustracjach – skąd czerpać inspiracje i jak przelać je na cyfrowe płótno

    Wiele razy zastanawiałam się, jak to się dzieje, że dzieła wielkich mistrzów malarstwa czy literatury są aktualne i wciąż trafiają do współczesnego odbiorcy, mimo tego, że poruszają tematy niby odmienne – bo powstawały w odmiennych czasach. Czy dawni mistrzowie posiedli jakiś sekret, którego nam nie wyjawili? Można tak powiedzieć, a sekretem tym jest umiejętność opowiadania historii poprzez oddziaływanie na odbiorcę symbolami, znakami niosącymi konkretne treści, które odczytywane jednakowo przez większość społeczeństw nadają dziełom charakter uniwersalny i ponadczasowy. W tutorialu tym pokażę, jak wykorzystać inspirujące nas obrazy, wpleść symbole w ilustrację, by zaciekawić odbiorcę, sprawić, że sam zacznie ich szukać i zastanawiać się nad ich znaczeniem. Za tło muzyczne podczas tworzenia posłużą mi dzieła Chopina, zaś charakter ilustracji podyktowany zostanie przez epokę romantyczną. Pozę głównej bohaterki zainspirowało jedno z dzieł Alexandra Cabanela.

  • król umarłych – tworzenie postaci dark fantasy

    Do namalowania tej ilustracji użyłem pędzli, które każdy może znaleźć w podstawowym zestawie Photoshopa. Chciałem pokazać, że wymyślne pędzle, których setki możemy znaleźć w internecie, nie są najważniejsze. Ważne jest, jak użyjemy wyobraźni… i kilku Photoshopowych sztuczek.

  • concept art – rysowanie postaci do gier

    W tutorialu tym postaram się zaprezentować sposób rysowania concept artu postaci do gry. Mnogość technik, w których można taki concept art narysować jest imponująca, ja wykonam go w stylu komiksowym. Moim modelem będzie Guile, jeden z wojowników kultowej gry Street Fighter stworzonej przez firmę Capcom. Do wykonania rysunku potrzebny będzie Adobe Photoshop oraz tablet graficzny. Stworzenie takiego projektu nie jest specjalnie trudne ani nie wymaga od rysującego wielkich zdolności czy niewyobrażalnej precyzji, wymaga jednak chęci i cierpliwości. Podczas tworzenia nowego pliku w programie Photoshop zalecam ustawić wysoką rozdzielczość (2400×4000px), tak aby uzyskany efekt był odpowiednio wyrazisty.

  • suma kolorów w druku

    Zrozumienie skąd bierze się pojęcie sumy kolorów i dlaczego stanowi problem oraz dlaczego ustanowiono limity farb, najłatwiejsze jest na przykładzie skrajnej wartości użycia farb w druku – obszarów reprezentujących najgłębsze cienie, dążące do pełnej czerni.

  • Fotografia cyfrowa. 100 najlepszych sztuczek i trików – recenzja książki

    Kurs Zaproszenie do SOFTIMAGE|XSI, część 1. Interfejs, interakcja i budowa programu cechuje profesjonalne podejście do tematu po stronie Keylight…

  • Pracując ze światłem. Warsztaty fotografii krajobrazowej – recenzja książki
  • Zaproszenie do Softimage/XSI, część 1. Interfejs, interakcja i budowa programu – recenzja kursu wideo

psd Photoshop nr. 43
Zobacz inne moje aukcje (phualtkomp):