Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

psd Photoshop nr. 42

27-06-2012, 11:00
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 15 zł     
Użytkownik phualtkomp
numer aukcji: 2383459420
Miejscowość Kraków
Zostało sztuk: 8    Wyświetleń: 14   
Koniec: 28-06-2012 20:04:04

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Język: polski
Dodatki: płyta CD,
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Produkt nowy - nieużywany - zafoliowany - zawiera 2 płyty CD
Cena nominalna 29.80 zł - Cena na Allegro = 15 zł + koszt wysyłki

Do pisma dołączone są 2 płyty CD: 1. - Kurs Adobe Creative Suite 4 Production Premiun - część 1: Przetwarzanie materiałów na potrzeby authoringu DVD; 2. - Materiały źródłowe do wszystkich tutoriali opisanych w numerze + zdjęcia Royalty Free.

Spis treści numeru:

  • markowa stacja robocza vs. składak. Czy rzeczywiście taniej? Czy rzeczywiście rzeczywiście taniej? Czy rzeczywiście wydajniej? - Zwolenników składaków jest prawdopodobnie więcej niż markowych stacji roboczych. Czy to dlatego, że są lepsze bądź porównywalnie dobre? Czy może dlatego, że mało kto miał z takowymi do czynienia? Przyjrzyjmy się tematowi bliżej na przykładzie stacji roboczej HP Z600.
  • symulacja cząsteczek z Particellusion - Krzysztof Kopciowski
    Programy do symulacji cząsteczek trudno znaleźć na wyeksponowanych miejscach półek sklepowych. Często funkcjonują one w postaci składników większych środowisk graficznych (After Effects, Maya itp.) oraz jako wtyczki lub programy typu standalone. Przedstawicielem tej ostatniej grupy jest tytułowy ParticleIllusion firmy Wondertouch, z którym postanowiliśmy się zapoznać.
  • telewizja, wideo i sprawa Photoshopa - Krzysztof Kopciowski
    Związek trzech tytułowych zagadnień wydaje się luźny. Jednak wystarczy włączyć TV, aby dostrzec, że współczesne ruchome obrazy są w dużym stopniu urozmaicane różnego typu grafiką. A to wystarczy, aby zadać sobie dwa podstawowe pytania: skąd one pochodzą i jak je poprawnie wykonać?
  • fly it - Marcin Kowalczyk
    W tutorialu tym postaram się pokazać Wam jak wprawić ilustrację w ruch. Ponadto poćwiczymy pracę na warstwach korekcyjnych, maskach i trybach mieszania warstw. Po małym treningu zobaczycie, że ich używanie nie jest trudne, a bardzo pomaga w pracy. Zdjęcia wykorzystane w tutorialu pochodzą z www.sxc.hu.
  • czy można drukować taniej? Markowe atramenty w butlach i systemy stałego zasilania - Czesław Zegar
    Możliwości techniczne druku atramentowego są nieporównywalne z żadnym innym sposobem odwzorowania obrazu – najwyższa jakość, rozmaitość mediów, a przez to różnorodność zastosowań – fotografia barwna i monochromatyczna, grafika, proofing, termosublimacja, wreszcie nadruki na dowolnych materiałach i w dowolnych formatach.
  • typografia 3D - Cel tego ćwiczenia to utworzenie błyszczącej tekstury na obiekcie 3D i połączenie z fragmentami zdjęć, które będziemy opracowywać pod względem kolorów i tekstury.
  • toskańska plaża czyli moc zakleta w stylu - Ewa Masalska
    W tutorialu tym pokażę, jak style warstw mogą uprzyjemnić i znacząco przyśpieszyć pracę malarską w Photoshopie. Wystarczy jedno kliknięcie.
  • mapa skarbów - Tomasz Gądek
    Czy marzyliście, by zdobyć skarb korzystając z tajemniczej mapy? Jeżeli tak, a nie mieliście ku temu okazji, dzisiaj Wam ją daję. A zatem … traperki na nogi, plecaki w dłoń i ruszajcie w nieznane … a dla bardziej zapracowanych przedstawię podróż wirtualną. W tutorialu tym zaprezentuję, jak w interesujący sposób połączyć ze sobą cliparty pochodzące z Microsoft Office (Word) z Photoshopem. Tutorial ten nie jest trudny, niemniej jednak wymaga cierpliwości.
  • sposób na plakat - Tomasz Gądek
    Poniżej przedstawiam grafikę letnio – muzyczną. Wykonanie tej grafiki jest dość łatwe i szybkie, wystarczy kilka zdjęć i pomysł. Główne efekty opierają się na odpowiednio dobranej wariacji stylów warstwy oraz efektu trawy. Przy odrobinie inwencji własnej grafikę tę można zamienić na interesujący plakat, czy reklamę. Zachęcam też, by w końcowej części tworzenia grafiki poeksperymentować z kolorem tła. Niech zainspiruje was muzyka.
  • błękitna wieża letnia przygoda z fotomontażem - Katarzyna Niwińska
    Lato kojarzy mi się z wolnością, burzami i przygodą, długimi wakacyjnymi dniami i wędrówkami w nieznane (oczywiście, jeśli tylko urlop na to pozwala). W tym fotomontażu pokażę, jak dzień zamienić w zmierzch i jak nadać pracy tajemniczej atmosfery. Zaprezentuję też, jak przy pomocy podstawowych pędzli Photoshopa można stworzyć ciekawy efekt świetlny. Zaczynamy!
  • przerażający fotomontaż - Paweł Sobczyk
    Często mamy ochotę wykonać zdjęcie, które byłoby na tyle przewrotne i niecodzienne, aby na długo pozostało w pamięci odbiorcy. Jednym ze sposobów na zaszokowanie naszego odbiorcy jest zaprezentowanie mu czegoś strasznego. Zaskoczmy więc znajomych przerażającym widokiem!
  • wakacyjne fotografowanie zabytków - Paweł Sobczyk
    Chcąc podczas wakacji sfotografować interesującą nas rzecz, bardzo często musimy wyjść naprzeciw niesprzyjającym nam czynnikom, takim jak tłum ludzi kręcący się wokół eksponatu, nieodpowiednia pogoda czy wreszcie słaba ekspozycja obiektu.
  • jak zrobić garbusa na szaro - Tobias Huber
    Jedno jest jasne dla wszystkich: nasz ulubiony program oferuje nieskończone możliwości manipulowania fotografiami oraz ich retuszowania. Jednak prawdziwa siła Photoshopa nie polega na możliwości wprowadzania niekończących się zmian wedle uznania, lecz na tym, że mając określony cel i znając odpowiednie środki możemy ten zamierzony cel osiągnąć. I bardzo często natrafiamy przy tym na ograniczenia, jednakże związane nie z Photoshopem, lecz własnymi umiejętnościami. W tym tutorialu chciałbym pokazać wam nowe horyzonty, i to bez popadania w efekciarstwo!
  • wzmacnianie wizerunku - Krzysztof Kopciowski
    Retusz budynku rządzi się odmiennymi prawami niż retusz postaci. Nie ma tutaj studia elementów typu: oczy, zęby, włosy, zmarszczki. Są za to: ludzie, samochody, napisy na budynkach, plakaty, zabrudzenia, znaki drogowe i różne pory dnia. W tym przykładzie zapoznamy się z prostym przykładem i potraktujemy go jak zlecenie właściciela gmachu, który chce umieścić budynek w swojej reklamie.
  • poszusować po stockach cz.II - Andrzej Petelski
    Zgodnie z obietnicą, w tym artykule przyjrzymy się najpopularniejszym microstockom. Musicie zadecydować, które z nich będą dla was najodpowiedniejsze, czy to ze względu na tematykę preferowanych zdjęć, czy też wysokość zarobków


psd Photoshop nr. 42
Zobacz inne moje aukcje (phualtkomp):