NIE ODPOWIADAM NA MAILE
PRZYCZEPA LEKKA FIRMY RYDWAN A-750
Rok prod. 2003 , pierwsza rej . 19.08.2003 , ubezpieczenie do 18.08.2014 Jestem jej pierwszym właścićelem . Sprzedaję ją gdyż nie jest już mi potrzebna.
Przyczepa została przystosowana do przewozu motocykli z wózkiem bocznym lub bez wózka. Dzięki możliwości różnego montażu „szyn” można załadować na nią jeden motocykl lub dwa , wszystko zależy od potrzeb transportu .
Kółko podporowe zdemontowałem gdyż przeszkadzało mi i utrudniało pracę. Jednak jest ono w zestawie tylko należy je dokręcić . Linka zabezpieczająca została zastąpiona łańcuchem z karabinczykiem . Oczywiście linka ta też jest w zestawie. Podłoga antypoślizgowa
Długość wewnątrz/zewnątrz: 245/250 cm
Szerokość wewnątrz/zewnątrz: 145/150 cm
Wysokość burty (ocynk): 35 cm
Wysokość plandeki: 120 cm (od podłogi: 150 cm)
Wysokość całkowita od podłoża: 215 cm
Koła: 13 cali
DMC 750 kg / Dopuszczalna ładowność 490 kg
Przyczepa ta jest po „tuningu”. Zamontowane zostały resory sześćopiórowe , a w oryginale zakładane są pięćopiórowe .Opony zostały również wymienione na wzmacniane z symbolem „C” . Te dwa ulepszenia stwarzają możliwość przewozu większego ciężaru . Dodatkowo prócz oryginalnie otwieranych burt tylnej i przedniej jest możliwość demontażu burt bocznych . Podłoga również jest w razie potrzeby demontowana. Przyczepę wyposażyłem w dodatkowe uchwyty ( „uszy” ) do pasów transportowych oraz lampy obrysowe na błotnikach i dodatkowe odblaski.
Sprzedaję cały zestaw- to co przedstawjają zdjęcia – przyczepa+ koło zapasowe ( którego w oryginale przy zakupie nie było ) + Najazdy ( „szyny” ) do transportu motocykli .
Kontakt wyłącznie telefoniczny : TEL. +48 [zasłonięte] 262 216