Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Przewodnik psychofarmakoterapii [nowa]

28-02-2012, 16:10
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 92 zł     
Użytkownik book24
numer aukcji: 2031728704
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 6   
Koniec: 31-01-2012 22:29:41

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Book24
Book24 - księgarnia internetowa serdecznie wita na swoich aukcjach w serwisie alle. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zakupu.
O nas

Kupując u nas masz pewność co do jakości zakupionego towaru, oraz szybkiej przesyłki.
Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie, staramy się, aby nasz klient był w 100% usatysfakcjonowany.

Każdą paczkę starannie pakujemy w tekturowe pudełko lub kopertę bąbelkową, tak aby w stanie nienaruszonym dotarła do odbiorcy.
Zwrot pieniędzy

Dane Kontaktowe

Po wylicytowaniu przedmiotu koniecznie wypełnij formularz dostawy, jeśli masz dodatkowe pytania napisz e-maila.

Book24 - księgarnia internetowa al.Solidarności 117 lok.406
00-140 Warszawa

e-mail: [zasłonięte]@book24.waw.pl
pon-pt: 9-18

Numer konta:
951[zasłonięte]200400[zasłonięte]70234[zasłonięte]730 (mBank)
501[zasłonięte]555811[zasłonięte]45200[zasłonięte]594 (Inteligo)


Zaufanie do Book24 Kurier UPS

Przewodnik psychofarmakoterapii. Działania niepożądane i powikłania
Jolanta Rabe-Jabłońska

Przewodnik psychofarmakoterapii. Działania niepożądane i powikłania
Dodatkowe informacje

  • ISBN:837[zasłonięte]2828
  • liczba stron: 264
  • Okładka: miękka
  • Wydawnictwo: via medica
  • Wymiary: 164 x 238 mm
  • Rok wydania: 2010
  • Opis

    Przewodnik jest skierowany przede wszystkim do lekarzy psychiatrów, ale także do lekarzy rodzinnych, pierwszego kontaktu oraz innych specjalności, ponieważ oni wszyscy w swojej codziennej praktyce mogą spotkać się z objawami niepożądanymi i powikłaniami terapii lekami psychotropowymi. Lekarze, którzy nie są psychiatrami, często, nie mając informacji, że ich pacjent przyjmuje leki psychotropowe, traktują powyższe objawy i powikłania jako symptomy zaburzeń i chorób somatycznych, co decyduje często o wykonaniu niepotrzebnych dodatkowych badań, o włączeniu zbędnej lub niewłaściwej farmakoterapii oraz zwiększeniu kosztów związanych z diagnozowaniem i leczeniem. Przewodnik, w którym zebrano najważniejsze i najnowsze informacje, do tej pory rozproszone w różnych publikacjach, ułatwi właściwe postępowanie zarówno psychiatrom, jak i lekarzom innych specjalności.

    [zasłonięte]@book24.waw.pl - Book24 - księgarnia internetowa