Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Przewodnik metodyczny po wybranych zabiegach fizyk

09-11-2014, 15:44
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 79 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 79 zł     
Użytkownik mirom
numer aukcji: 4687778026
Miejscowość Wrocław
Kupiono sztuk: 2    Licytowało: 2    Wyświetleń: 55   
Koniec: 09-11-2014 15:16:32

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Okładka: miękka
Rok wydania (xxxx): 2012
Kondycja: bez śladów używania
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witamy na aukcji księgarni
Sportowo-Medycznej

 

O Nas

Sprzedażą przez internet zajmujemy się nieprzerwanie od roku 2000. Stawiamy na rzetelną, błyskawiczną i perfekcyjną realizację zamówień, a o wysokiej jakości obsługi Klienta, świadczą nasze komentarze.


Jest to gwarancja bezpiecznych, łatwych i przyjemnych zakupów.


W naszej ofercie znajdą państwo głównie książki z dziedzin medycyna, sport, pedagogika, weterynaria oraz wiele, wiele innych.

Wysyłka
  1. Zamówiony towar wysyłamy Pocztą Polską, poprzez Paczkomaty Inpost lub kurierem - w zależności od wybranej opcji.

  2. Koszt wysyłki podany jest w zakładce Dostawa i płatność i dotyczy danego towaru (zależnie od wagi).

  3. Kupując na kilku naszych aukcjach za wysyłkę płacisz tylko raz - jej koszt jest zależny od wagi książek, o kalkulację ceny prosimy pytać w e-mailu. W przypadku wyboru wysyłki kurierem koszt jest stały – bez względu na ilość zamówionych pozycji.

  4. Wysyłamy towar poza granice kraju (Pocztą Polską lub kurierem), w tym przypadku prosimy o podanie mailem tytułów książek i kraju wysyłki – zwrotnie podamy koszt wysyłki.

  5. Na cenę wysyłki składa się koszt brutto przesyłki oraz opakowania.

  6. Kupujący otrzyma paragon lub na życzenie fakturę vat.  7. Nie czekamy do zakończenia aukcji - wysyłamy natychmiast!

Tytuł
Przewodnik metodyczny po wybranych zabiegach fizykalnych

Przewodnik metodyczny po wybranych zabiegach fizyk

 

Autorzy
Aleksandra Bauer, Marek Wiecheć

Redaktor: Zbigniew Śliwniński

Opis produktu


Wydawnictwo: Markmed - Rehabilitacja s.c.
ISBN: 978-83-[zasłonięte]058-3-5

Wrocław 2012, wydanie 3, format 165 x 235, objętość 446 str., oprawa miękka

Książka rekomendowana przez: Polskie Towarzystwo Fizjoterapii

Szanowni Czytelnicy, po sześciu latach od momentu ukazania się drugiego wydania naszego „Przewodnika..." od-dajemy do Państwa dyspozycji trzecie, poszerzone wydanie „Przewodnika metodycznego po wybranych zabiegach fizykalnych".
Juz drugie wydanie naszego „Przewodnika" z założenia miało być „poprawione, uzupełnione i rozszerzone". Jednak wobec stałego zainteresowania naszą książką, zgłaszanych do nas opinii, uwag i sugestii jej dotyczących, ale przede wszystkim, ze względu na dynamicznie rozwijający się rynek usług fizjoterapeutycznych, zastosowanie nowych terapii, metod i możliwości oddziaływań oraz pojawienie się nowych grup zawodowych zainteresowanych i poszukujących dostępu do informacji z zakresu fizykoterapii zdecydowaliśmy się na znaczne poszerzenie publikacji w kolejnym wydaniu.

Trzecie wydanie powstało dzięki współpracy z licznym gronem specjalistów poszczególnych dziedzin, entuzjastów fizykoterapii, jak również dzięki zaangażowaniu i pomocy wielu osób i firm, które dostrzegły potencjał i możliwości tej książki.
W związku z tym, że nasze wydawnictwo stało się obowiązującym podręcznikiem w większości szkół medycznych w Polsce, jest zalecane jako literatura dla fizjoterapeutów i lekarzy specjalizujących się w zakresie fizjoterapii i rehabilitacji medycznej, jako autorzy dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić mu określony poziom naukowy. Stąd zamieszczenie w książce niepublikowanych do tej pory w Polsce, unikatowych treści oraz powołanie do oceny trzeciego wydania „Przewodnika" aż czterech niezależnych recenzentów, samodzielnych pracowników naukowych i przedstawienie ich opinii.
Jednak przede wszystkim pragniemy, aby nasza książka była przydatna w codziennej pracy i nauce możliwie najszerszej grupie czytelników.

Z dużą niepewnością, zdając sobie sprawę z niedoskonałości, ale jednocześnie z ogromną satysfakcją, publikujemy w tym wydaniu, jako pierwsi w Polsce, treści dotyczące zastosowania fizykoterapii w medycynie weterynaryjnej. Mamy świadomość, że ostatecznie, ten obszar wiedzy musi znaleźć swoje miejsce w osobnej pozycji wydawniczej.
Zdajemy sobie również sprawę, że pomimo całego wysiłku poświęconego w opracowanie tej książki nie udało nam się opisać wszystkich dostępnych metod i terapii.
Pracując nad trzecim wydaniem naszej książki, bardzo staraliśmy się o to, aby pomimo wprowadzenia nowych treści udało się zachować jej pierwotny charakter prostego, jasnego, bogato ilustrowanego poradnika. Pragniemy pozostać z Państwem w interakcji. Prosimy o opinie i uwagi. Państwa sugestie są dla nas niezwykle cenne.
Z wyrazami szacunku dla naszych czytelników, autorzy: Aleksandra Bauer, Marek Wiecheć

RECENZJA
„Przewodnik metodyczny po wybranych zabiegach fizykalnych" autorstwa Aleksandry Bauer i Marka Wiechecia, przy współpracy ze Zbigniewem Śliwińskim to wyjątkowy podręcznik fizykoterapii i medycyny fizykalnej, wykorzystujący nowoczesne osiągnięcia nauk ścisłych i technicznych.

Współczesna fizjoterapia i rehabilitacja w postępowaniu swoim zakłada istnienie właściwych proporcji między zabiegami fizykalnymi, a zabiegami kinezyterapeutycznymi. Te właściwe proporcje stosowania zabiegów i umiejętność ich aplikacji, pokazując nowe horyzonty medycyny, pozwalają zaskakująco, nowocześnie i skutecznie leczyć schorzenia w różnych specjalnościach medycznych. Przewlekle dolegliwości bólowe, trudno gojące się rany oraz postępowanie w ginekologii, andrologii, urologii i laryngologii, oprócz schorzeń narządu ruchu stanowią ważne obszary wspomnianych skutecznych oddziaływań w oparciu o nowe bodźce i nowe formy ich emisji. W przypadku fizykoterapii aplikacja bodźców fizycznych, które na drodze odruchowej oprócz działania miejscowego mają wpływ na cały ustrój, wymaga opisu szczególnej precyzji i powtarzalności działań. Omawiana książka „wyposażona" w szerokie ujęcie zagadnień, wiele ilustracji oraz dokładne opisanie metodyki postępowania, w pełni spełnia rolę „Przewodnika" właśnie dla szczególnej precyzji i powtarzalności działań.
Na podkreślenie zasługuje fakt zaprezentowania w „Przewodniku" łączenia kilku rodzajów energii podczas jednego zabiegu oraz zastosowania fizykoterapii w weterynarii. Te oryginalne mało popularne postępowania zachęcić powinny rzesze badaczy do nowych opracowań naukowych.

„Przewodnik metodyczny po wybranych zabiegach fizykalnych" ukazując się w III wydaniu doskonale rekomenduje się na medycznym rynku wydawniczym i zasługuje na najlepsze oceny.
Dr Wojciech Kiebzak, Adiunkt Wydziału Nauk o Zdrowiu UJK, Konsultant Województwa Świętokrzyskiego w dziedzinie Fizjoterapii, Kierownik Zakładu Rehabilitacji Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Kielcach

Spis Treści

NAJBARDZIEJ POSZUKIWANE KSIĄŻKI
ZAWSZE W ATRAKCYJNEJ CENIE!

Na Skróty
nasz sklep allegro nasze pozostałe aukcje
Płatności

Płatności można dokonywać na nasze konto w mBanku:

logo mBank

10 1140 [zasłonięte]40[zasłonięte]02 4[zasłonięte]920 71


W tytule przelewu prosimy podać nick z Allegro.

Odbiór Osobisty

Po zakupione towary zapraszamy (po uprzednim kontakcie telefonicznym lub po otrzymaniu e-maila z informacją o przygotowaniu zamówienia) do naszej siedziby:


Kompleks Stadionu Olimpijskiego
Księgarnia Sportowo-Medyczna
w Hali Wielofunkcyjnej AWF

Pokój nr 36 lub 39
Al. I.J. Paderewskiego 35
51-612 Wrocław


Księgarnia jest otwarta od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 - 17:00.

Przy odbiorze osobistym można zapłacić na miejscu gotówką lub kartą płatniczą.

Kontakt z Nami

E-mail: [zasłonięte]@sportowo-medyczna.pl

Napisz do nas korzystając z formularza Allegro

Telefon: +48 71 [zasłonięte] 54

[DANE_EU][KOD][/KOD][EAN][/EAN][WYS]48[/WYS][TYP]0[/TYP][SKL_ID]0[/SKL_ID][SKL_TXT][/SKL_TXT][WZN]1[/WZN][/DANE_EU]