Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Przewód hamulcowy tył lewy TICO cylinderek 1300mm

09-10-2014, 11:02
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 23 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 23 zł     
Użytkownik sarenka6662
numer aukcji: 4590924786
Miejscowość częstochowa
Kupiono sztuk: 3    Licytowało: 3    Wyświetleń: 38   
Koniec: 09-10-2014 10:15:15

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Przeznaczenie: samochody osobowe
Rodzaj paliwa: Benzyna
Typ: Hatchback
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 
We Wręczycy koło Częstochowy prowadzę małą hurtownię motoryzacyjną oraz sklep internetowy. Wśród mojego asortymentu znajdują elementy układu hamulcowego.

Oferuję nowy, atestowany przewód stosowany w samochodach marki Daewoo. Jest on wykonany z miękkiej miedzianej rurki o przekroju 4,75mm i zakończony wkrętkami z gwintem 10x1. Produkt znajduje się na belce między tylnymi kołami. Z lewej i prawej strony łączy oba cylinderki i przeznaczony jest do wszystkich poniższych pojazdów:
Daewoo Tico 0.8 SOHC 41KM 1[zasłonięte]991-19,
Daewoo Tico 0.8 SOHC 41KM LIFTING 1[zasłonięte]998-20.
 
Przewód hamulcowy zakończony jest spęczeniem typu azjatyckiego, a jego wkrętki mają pełny gwint. Dla łatwiejszego transportu, zwinięty jest w okrąg i opakowany w foliowy rękaw. Przed montażem, trzeba go wyprofilować wzorując się na uszkodzonej rurce. Wkrętkę 11x17 należy mocno dokręcić kluczem nr 11, aby miedziana główka dobrze ułożyła się w gnieździe.

Cena dotyczy jednej sztuki prezentowanego towaru. Przy zakupie dwóch lub kilku, koszt wysyłki będzie jeden. Zdjęcia przedstawiają autentyczny przedmiot oferty, który objęty jest gwarancją producenta. Oryginalny przewód wykonany jest ze stali, ale rurka miedziana ma lepsze właściwości uszczelniające i eksploatacyjne (nie rdzewieje).

Paczkę nadaję w dniu zaksięgowania wpłaty na konto. Aby przyspieszyć transakcję, zachęcam do zapłaty metodą payu. Zapraszam do zapoznania się z innymi częściami zamiennymi, chętnie odpowiem na każde pytanie. Cały asortyment mojego sklepu znajduje się w zakładce "wszystkie przedmioty sprzedającego". Polecam też: szczęki hamulcowe, tłoczki i reperaturki, sprężyny i zabezpieczenia do szczęk, prowadnice zacisku, poduszki, wahacze.

Dane kontaktowe (e-mail, nr telefonu), nr rachunku bankowego oraz inne istotne informacje są na "stronie o mnie" oraz w zakładce "dostawa i płatność". Zachęcam do skorzystania z e-przesyłki. Tak zamówioną paczkę należy samodzielnie odebrać w najbliższej placówce pocztowej-http://www.poczta-polska.pl/e-przesylka/.