Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Przewód hamulcowy sztywny Daewoo TICO lewy przód

04-06-2014, 9:27
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 14 zł     
Użytkownik sarenka6662
numer aukcji: 4212693707
Miejscowość częstochowa
Wyświetleń: 9   
Koniec: 04-06-2014 09:17:20

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Przeznaczenie: samochody osobowe
Rodzaj paliwa: Benzyna
Typ: Hatchback
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 

We Wręczycy koło Częstochowy prowadzę stacjonarną hurtownię motoryzacyjną oraz sklep internetowy. Sprzedaję nowy, atestowany przewód stosowany w samochodach marki Daewoo. Wykonany jest z miękkiej miedzianej rurki o przekroju 4,75 mm i zakończony nierdzewnymi wkrętkami z pełnym gwintem 10x1.

Prezentowany przewód rurowy, określany jako przedni lewy, zainstalowany jest po stronie kierowcy między wężykiem gumowo-metalowym (elastycznym), a pompą hamulcową. Do przednich kół zakłada się dwa odcinki o różnej długości. Z obu stron rurka miedziana 4,75x0,9 ma jednakowe zakończenia ze spęczeniem typu azjatyckiego i występuje we wszystkich poniższych pojazdach:
Daewoo Tico 0.8 1[zasłonięte]993-19,
Daewoo Tico 0.8 lifting 1[zasłonięte]998-20.

Przed montażem, przewód hamulcowy należy wyprofilować, wzorując się na tym uszkodzonym. Wkrętkę 11x17 dokręcamy kluczem nr 11. Przewagą miedzi nad stalą jest lepsze uszczelnienie i brak korozji podczas eksploatacji. Cena dotyczy jednej sztuki oferowanego produktu. Przy zakupie kilku towarów, koszt wysyłki nie wzrośnie. Zdjęcia przedstawiają autentyczny przedmiot oferty, który objęty jest gwarancją.

Paczkę nadaję w dniu zaksięgowania wpłaty na konto. Aby przyspieszyć transakcję, zachęcam do zapłaty metodą payu. Zapraszam do zapoznania się z innymi częściami zamiennymi, chętnie odpowiem na każde pytanie. Cały asortyment mojego sklepu jest w zakładce "wszystkie przedmioty sprzedającego". Do Tico polecam: tłoczek, reperaturkę, rozpieracz, szczęki, poduszkę silnika i skrzyni, wahacz przedni, osłonę półosi, pierścień wydechu, prowadnice zacisku.

 

Dane kontaktowe (e-mail, telefon), nr rachunku bankowego są na "stronie o mnie" oraz w opcji "dostawa i płatność". Proponuję ekonomiczną formę wysyłki (E-PRZESYŁKA), którą odbieramy osobiście we wskazanym Urzędzie Pocztowym-http://odbiorwpunkcie.poczta-polska.pl/.