Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Przekazy polityki

16-06-2014, 15:18
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 23 zł     
Użytkownik Mysza657
numer aukcji: 4250100292
Miejscowość Kasinka Mała
Wyświetleń: 2   
Koniec: 16-06-2014 14:58:27

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Wysyłka w 24h
- Pocztą Polską

Wybrane przez Państwa książki wysyłane są po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym lub po mailowej informacji iż przesyłka ma być wysłana za pobraniem.
WYSYŁKA GRATIS
Wysyłka gratis przy zakupach powyżej 150 złotych. Nie dotyczy przesyłek pobraniowych i zagranicznych. Książki wysyłamy również za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Kontakt
Antykwariat i Księgarnia Tezeusza
Kasinka Mała 657
34-734 Kasinka Mała
tel. 604[zasłonięte]847

gg Monika 38[zasłonięte]513
gg Iwona 43[zasłonięte]495
e-mail: [zasłonięte]@tezeusz.pl

Nr konta bankowego:
Millennium
60 1160 [zasłonięte] 2[zasłonięte]2020001 [zasłonięte] 910803

Przekazy polityki
ISBN: 978[zasłonięte][zasłonięte]28763
Wymiar: 14.5x21.0cm
Ilość stron: 232
Rok wydania: 2008
Rodzaj okładki: Miękka
Stan: Nowa
Wydawca: Wydawnictwo Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania

Opis książki


Wstęp Anna Siewierska-Chmaj, Mit polityczny jako fundament ideo-logii. Próba analizy; Jerzy Chłopecki, Kłamstwo w życiu publicznym; Kazimierz Ożóg, Uwagi o języku polskiej polityki po roku 1989 Łukasz Błąd, Władcy i błazna szorstka przyjaźń, czyli o ko-mizmie w polityce; Sławomir Gawroński, Medialna dyskredytacja przeciwnika jako narzędzie walki politycznej; Mateusz Tułecki, Polityka 2.0, czyli jak politycy starają się wy-korzystać najnowsze trendy w Internecie i dlaczego…; Piotr Kłodkowski, Krótki traktat o iluzjach i niepokojach poli-tologa-orientalisty na początku XXI wieku.
Zobacz także...