Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Przeciwdeszczowa osłona do nosidełka/chusty

22-06-2012, 6:44
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 39 zł     
Użytkownik Flo-project
numer aukcji: 2416920306
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 22   
Koniec: 19-06-2012, 21:30

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Producent: Inne

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Osłonka przeciwdeszczowa do nosidełek i chust
*chusta musi być odpowiednio wiązana - czyli dziecko powinno mieć możliwość ruchu/ułożenie zbliżone do tego w nosidełku.

Dzięki tej osłonce dziecko nie przegrzewa się, nie trzeba go wyjmować z nosidełka i jednocześnie jest chronione przed deszczem i wiatrem (w odróżnieniu od kurtki - okryte są tez nóżki). Szybkie i wygodne zakładanie zapobiegnie nawet obudzeniu dziecka.


Osłonka jest zakładana na dziecko umieszczone w nosidełku. Po założeniu kaptura (troczki zapobiegają jego zsuwaniu się), rękawy i nogawki nakłada się na rączki i nóżki dziecka, zapinając je na rzepy na całej długości (3-4 rzepy punktowo łączą brzegi rękawów/nogawek). Dodatkowo na ramionach znajduje się zapinany "kołnierz" przytrzymujący osłonkę na piersiach/pod brodą. Osłonka przeznaczona jest dla dziecka od 68 rozmiaru (możliwość podwinięcia nogawek/rękawów). Produkt nowy, wystawiany jako używany z powodu braku metki oraz 2-krotnego przymierzenia.

Zalety osłonki:
- świetne rozwiązanie, gdy deszcz "złapie" nas na spacerze, zwłaszcza, jeśli maluszek śpi i nie chcemy go budzić,
- można korzystać z niej bez wyjmowania dziecka z nosidełka/chusty (budzenia malucha),
- można ją dostosować do wielkości dziecka (zawijane rękawki/nogawki, możliwość skorzystania z rzepów),
- dziecko jest w całości chronione przed deszczem/wiatrem (łącznie z nóżkami),

- brak materiału z przodu dziecka (miejsce kontaktu z rodzicem/opiekunem) - zapobiega jego przegrzewaniu się w wodoodpornej tkaninie, ułatwia zakładanie oslonki i pozwala na ciagły kontakt z ciałem rodzica,
- rodzic może być osłonięty parasolem, swoją kurtką - niezależnie od dziecka,
- dziecko ma osłonięte (w odróżnieniu od pelerynki) rączki i nóżki, nie ma obaw, że wiatr będzie zwiewał materiał,
- zwinięta osłonka zajmuje niewiele miejsca, mieści się nawet w średniej wielkości kieszeni,
- proste i szybkie zakładanie oraz zdejmowanie.