1.Przesyłki wysyłamy na adres z allegro jeżeli chcesz na inny adres zaznacz go w formularzu (Zapłać teraz lub przy odbiorze ) i taki link jest w kazdym e-mailu po zakupie tam też zaznaczamy paczkę pobraniową jeżeli taka ma być. 2. Towar wysyłamy tylko od poniedziałku do środy i tylko kurierem. 3.Każda roślina przed wysłaniem jest odpowiednio podlewana a czas wysyłki to jest następny dzień po jej wysłaniu. 4.Koszt wysyłki podany jest w rubryce DOSTAWA I PŁATNOŚĆ. 5.Na poszczególnych aukcjach podane są poszczególne kwoty wysyłek -zależą one od wielkości doniczek, ciężaru i wysokości roślin. Zawsze bierzemy pod uwagę najwyższą cenę wysyłek-jeżeli nie jesteś pewien kwoty wysyłki za twoje rośliny napisz do nas a na pewno odpowiemy. Reklamacaja Zdarza się tak że dojdzie do pomyłki w pakowaniu i przyjdzie sadzonka nie taka jak miała być lub jej braknie w paczce lub się uszkodzi pod czas transportu.Nie wszyscy o tym wiedzą ale jest coś takiego jak reklamacja której oczywiście udzielamy na odpowiednich zasadach które podajemy poniżej i podajemy również numery telefonu ds. reklamacji. 505[zasłonięte]730 781[zasłonięte]323 Reklamacje przyjmujemy w dzień odbioru przesyłki . Jeżeli kurier dowozi przesyłkę i widać na pierwszy rzut oka że jest uszkodzona -trzeba spisać protokół zniszczenia. Jeżeli dostali państwo sadzonkę inną niż była zamawiana lub się uszkodziła na e-maila należy wysłać zdjęcie tej sadzonki bądź sadzonki uszkodzonej i podpisać się nickiem z allegro.
Przedmiotem aukcji są duże sadzonki Prusznik Niebieski ( Ceanothus delilianus ).
Wszystkie nasze sadzonki sprzedawane są w doniczkach dobrze ukorzenione dzięki czemu możemy je sadzić przez cały rok i bez problemu się przyjmą.
Tej rośliny chyba nikomu nie trzeba przedstawiać-krzew rzadko spotykany (tylko w ogrodach botanicznych itd) a zarazem bardzo poszukiwany.Odmiana ta kwitnie 2razy w roku-po raz kolejny powinna zakwitnąć pod koniec sierpnia-początek września. Ze względu na piękne kłęby niebieskich kwiatów(najpierw jasno niebieski z wiekiem ciemnieje) krzew ten jest bardzo poszukiwany do każdego ogrodu. Sadzonki które sprzedajemy na tej aukcji są ukorzeniane a nie z nasion dzieki czemu efekty nie trzeba długo czekać. Na powyższym i poniższym zdjęciu widać jakie piękny kontrast robi w naszych ogrodach swoimi kwiatami. Prusznik najlepiej rośnie w ziemi żyznej przepuszczalno piasczystej ale i wilgotnej,warto go zasilać np osmocotane,najlepsze stanowisko dla niego na ścianie południowej ale warto pamiętać żeby nie był na przeciągach tylko w miejscach przytulnych i cichych bo w surowe zimy lubi przemarzać dlatego warto go okrywać a w rejonach południowo wschodniej Polski jak i okolicach Mikołajek najlepiej na zimę przenosić do domu garażu itp.. Krzew ten lubi przecinanie -dzięki czemu robi się zwarty, dorasta do 1.5m wysokości ale rozrasta się do 2,5m szerokości Poniższe zdjęcie pokazuje przykładowe sadzonki na dzień dzisiejszy