PROTON-18, profesjonalny aktywny zestaw PA, 1800WM
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Użytkownik SMSTEP2
numer aukcji: 2029872706
Miejscowość Opole
Wyświetleń: 47
PROTON 18 IMG STAGE LINE Seria PROTON pokonuje barierę jaką była mobilność, duża moc i świetny dźwięk w jednym. Aktywny 3-kanałowy system wyposażony jest w głośniki o dużej skuteczności, dzięki którym z niewielkiej obudowy uzyskuje poziomy głośności na absolutnie profesjonalnym poziomie. Subwoofer jest jednocześnie skrzynią do transportu głośników satelitarnych i kabli. Profesjonalny aktywny zestaw PA, 1800WMAX, 1150WRMS Największy z zestawów PROTON z wbudowanym 3-kanałowym wzmacniaczem, aktywną zwrotnicą i limiterem jest odpowiedni do dużych imprez z setkami gości, dzięki bardzo dużej mocy oraz perfekcyjnej technologii głośnikowej. Zapewnia doskonałe odtwarzanie basów, dzięki 46 cm (18") głośnikowi subwoofera. Zestawy satelitarne wyposażone są w wysokiej jakości 25cm głośniki z neodymowym systemem magnetycznym oraz 25cm (1") tubowe głośniki wysokotonowe. Na czas transportu, zestawy satelitarne wkładane są do subwoofera, wyposażonego w kółka z hamulcami. Ze względu na konieczność uzyskania dużej stabilności, system PROTON-18 jest dosyć ciężki, nawet mimo niewielkich rozmiarów. Obudowy wykonane z wysokiej jakości lakierowanych płyt MDF koloru czarnego, solidne i funkcjonalne (wygodne uchwyty oraz gniazda na statywy). Wzmacniacz posiada sterowany temperaturowo wentylator, symetryczne i niesymetryczne wejścia oraz zrównoleglone wyjścia, przełącznik stereo/mono, efekt surround, regulację głośności master oraz regulację balansu pomiędzy subwooferem a głośnikami satelitarnymi. W komplecie kable SPEAKON i pokrowiec ochronny na cały zestaw. Dostarczany bez statywów. OKEY 01/2011 "System do uniwersalnych zatosowań. Prosta obsługa i dobrze zbalansowany dźwięk." Beat 11/2010 "PROTON-18 to kompaktowy system PA o dużej mocy oraz wysokiej jakości dźwięku. Idealny zarówno dla DJ jak i zespołów muzycznych." SOUNDCHECK 06/2010 "PROTON-18 - perfekcyjny podczas występów na żywo." tastenwelt 04/2010 "PROTON-18 zaskakuje dużą mocą, zwłaszcza subwoofera. Świetne rozwiązanie jeżeli chodzi o transport." tools4music 04/2010 "PROTON-18 świetny dźwięk za atrakcyjną cenę. Spełnia nawet najbardziej wygórowane wymagania, zapewnia głębokie odtwarzanie basów oraz czystą i przejrzystą górę." PROSOUND 4/2010 "PROTON-18 to kompletny system PA spełniający najwyższe wymagania. Idealny do nagłaśniania małych sal tanecznych." Max moc wyjściowa 1800WMAX Moc znamionowa 750WRMS (SUB), 2x200WRMS (SAT) Głośniki 1 x 46cm (18") głośnik basowy, 2 x 25cm (10") głośnik średniotonowy, 2 x 25mm (1") głośnik wys. tubowy Max SPL 125dB Pasmo przenoszenia 30-20 000Hz Symetryczne gniazdo Combo, 420mV-7V Niesymetryczne RCA, 420mV-7V Linia (wyj. zrówn.) XLR (sym.) + RCA (niesym.) Głośniki satelit. (>150Hz) NEUTRIK SPEAKON, 8Ω Stosunek S/N > 88dBA Zasilanie 230V˜/50Hz/2200VA Dopuszcz. temp. otocz. 0-40 °C Subwoofer (SxWxG) 530x640x730mm Głośniki satelit. (SxWxG) 280x400x235mm Subwoofer 55kg Głośniki satelit. 8.5kg System 72kg