Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

PROTEUS - STEAM GIFT!

24-04-2014, 9:12
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 11.90 zł     
Użytkownik QbaVCF
numer aukcji: 4151965571
Miejscowość Bydgoszcz
Wyświetleń: 3   
Koniec: 24-04-2014 08:44:20

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Granice wiekowe: Dla młodzieży, Dla dorosłych
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

BEZ CIEBIE NIE GRAMY!

Witam!

Przedmiotem tej aukcji jest gra pt. "Proteus"

Link do gry na Steam: klik!


Opis gry:

Proteus to gra przygodowa koncentrująca się głównie na aspekcie eksploracyjnym. Całość wyprodukował samodzielnie duet w składzie Ed Key i David Kanaga, z czego ten pierwszy odpowiadał za rozgrywkę i grafikę, podczas gdy Kanaga skomponował muzykę.

Proteus to bardzo nietypowa produkcja, którą zaprojektowano bardziej jako doświadczenie audiowizualne niż tradycyjną grę. Zabawa koncentruje się na eksplorowaniu tajemniczych wysp przypominających miejsca wyciągnięte wprost z dziwnego snu. Istotną rolę podczas podróży odgrywa muzyka, która kształtowana jest przez elementy otoczenia. Mocną stronę produkcji stanowi bardzo nietypowa grafika, która łączy 8-bitowe płaskie piksele ze stylem wzorowanym na modernizmie, w formie stosowanej przez malarzy na początku XX wieku. Wirtualny świat jest za każdym razem generowany losowo. Jednocześnie autor zadbał o wprowadzenie funkcji tworzenia pocztówek, które poza obrazkiem zapamiętują również informacje o miejscu, w którym zostały zrobione. To z kolei pozwala na dzielenie się lokacjami z przyjaciółmi.

W Proteus nie ma żadnych ustalonych odgórnie celów. Cała zabawa polega na odkrywaniu sekretów świata oraz komponowaniu utworów przez własne akcje. Większość elementów otoczenia zaczyna bowiem wydawać określone dźwięki dopiero, gdy się do nich zbliżymy. Drzewa brzmią niskim basem, podczas gdy latające świetliki i kwiaty wprowadzają do melodii wyższe tony, a uciekającego przed nami zająca usłyszymy jako dzwoneczek. Eksplorację napędza więc ciekawość tego, jakie efekty wywoła nasza obecność w danym miejscu. Na muzykę wpływają również inne rzeczy, takie jak cykl dnia i nocy oraz powoli zmieniające się pory roku.

źródło: gry-online.pl

 

Informacja dodatkowa:

Proszę o podawanie adresu e-mail związanego z kontem Steam lub nicku na Steamie w informacjach dla Sprzedającego lub w tytule przelewu.

Galeria:
Zapraszam na pozostałe aukcje!

Komentarze

 

Panelealle galerie sprzedazy

e-mail [zasłonięte]@wp.pl

Przesyłka elektroniczna (e-mail)

0zł
Przedmiot wysyłany jest
w ciągu 1 do 2 dni
(głównie w godzinach
od 18:00 do 23:00).
PKO Bank Polski 15 1020 [zasłonięte] 1[zasłonięte]4620002 [zasłonięte] 024231

Regulamin znajduje się
w sekcji "O mnie"

Co zrobić po zakupieniu przedmiotu?

Krok 1: Wpłacić pieniądze na konto podane w aukcji lub w mailu.

Krok 2: W tytule przelewu, bądź
w dodatkowych informacjach przy płatności PayU, albo w mailu podać adres e-mail powiązany z kontem Steam lub link do konta Steam.

Krok 3: Gra zostaje wysłana na podany e-mail. Wystarczy odebrać powiadomienie na Steam i zainstalować grę.
Jeśli został podany link do konta Steam gra zostaje przekazana po zaakceptowaniu mojego zaproszenia do znajomych.