Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Proszek Do Prania Dywanów TENZI 5KG 760

09-06-2015, 10:39
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 73 zł     
Użytkownik serwiskarcher
numer aukcji: 5393315878
Miejscowość Brzesko
Wyświetleń: 12   
Koniec: 09-06-2015 10:36:24

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 
 

 

 
 

Proszek Do Prania Dywanów TENZI 5KG 760


TENZI Proszek do prania EX to bardzo skuteczny, bezzapachowy, niskopieniący proszek do prania tapicerki (welurowe, materiałowe), podsufitek, wykładzin i dywanów metodą ekstrakcyjną przy użyciu urządzeń dozująco-odsysających. Usuwa plamy i zanieczyszczenia organiczne nie powodując uszkodzeń materiału. Zawarte w nim aktywne granulki głęboko wnikają w strukturę włókna i skutecznie usuwają bieżący brud. Produkt działa identycznie jak RM760 firmy Karcher. Zawartość enzymów wspomaga usuwanie zanieczyszczeń z soków, herbaty, kawy itp. Dodatek inhibitora transferu barwników chroni materiał przed utratą kolorów. Nie zostawia białych osadów. Wysoce wydajny (1% roztwór).ZASTOSOWANIE:

- tapicerki
- dywany
- wykładziny
- podsufitki

 SPOSÓB UŻYCIA:

Tapicerki, dywany, wykładziny: Sprawdzić trwałość kolorów przed przystąpieniem do czyszczenia. Sporządzić 1% roztwór (10g na 1 litr wody) i rozpylić przy pomocy urządzenia spryskującego. W przypadku silnych zabrudzeń lekko przetrzeć i odessać. Nanieść na powierzchnię wodę za pomocą spryskiwacza i ponownie odessać. Temperatura pracy do 60°C. Nie doprowadzić do przemoczenia tkaniny.

Podsufitki:
Namoczyć gąbkę/ściereczkę 1% roztworem i przetrzeć powierzchnię. W celu wypłukania powierzchni operację powtórzyć za pomocą gąbki/ściereczki zamoczonej w czystej wodzie. Nie doprowadzić do nadmiernego namoczenia. Wytrzeć nadmiar wilgoci suchą szmatką.

 Promocja! Wysyłka w jednej paczce!
Promocja dotyczy produktów zakupionych na naszych kontach Allegro skleptechniczny oraz serwiskarcher. W przypadku zakupu wielu przedmiotów na tych kontach, przesyłka kurierska paczki do 30 kilogramów wynosi 13 zł przy wpłacie na konto oraz 16 zł płatne przy odbiorze. Wyjątkiem są urządzenia Karcher, których nie pakujemy z płynami powyżej 2 litrów.

 

 
 

       

      

      

 
 
 

 

[DANE_EU]j46iXJnHUvjxfUcsgwfBn9eZuB/YIQGbtGwfosUkZ4cZ+qvf8H6TJId/cpTwgxEHux0LL/O4fD++pZGr+WhE9Uj0lCuAIY2e1ffpTq6s97GbyHXr/r0v7dKTsRRWnN7ezof5rWSc4D3663k32FdS5OlpN28/8kUtAn8w8q9rg56jGHF6B3i3lw==[/DANE_EU]