Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Programowanie w j.Assembler - JORDAN IBM-360, 1973

01-01-2015, 3:43
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 39 zł     
Użytkownik horo
numer aukcji: 4922497565
Miejscowość gdańsk
Wyświetleń: 20   
Koniec: 01-01-2015, 3:47

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha



o mnie moje aukcje moje komentarze
Programowanie w j.Assembler - JORDAN IBM-360, 1973
Książka - poradnik zawodowy OBRI - Programowanie w języku Assembler IBM 360 Andrzeja Jordana, Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Informatyki, Warszawa 1973. Opracowanie zawiera szczegółowe informacje dot. maszyny IBM 360 - strukturę systemu, rejestry, stosowane formaty, adresowanie oraz oczywiście instrukcje. Łącznie 120 stron! Książka jest bogato ilustrowana - zawiera mnóstwo diagramów, tabelek i innych wykazów, m.in. przedruk oryginalnej karty IBM do kodowania w języku maszynowym. Książka i jej okładka są w naprawdę dobrym stanie - nic nie "lata", nie urywa się, itp. Jeden z rogów okładki ma "rysę" od zagięcia.

Książka napisana jest na najwyższym poziomie - to nie jest szkółka klikania w ikony czy też uruchamiania gotowych programów, tylko prawdziwa, fundamentalna informatyka. Polecam! Istnieje możliwość wysyłki zwykłym listem celem oszczędności na przesyłce. Paczki pakuję naprawdę solidnie! Polecam!
Kupując na moich aukcjach kilka przedmiotów, za wysyłkę płacisz tylko raz! Nie zawyżam sztucznie kosztów przesyłki!
tel. (+48) 664 [zasłonięte] 219
E-mail: [zasłonięte]@gmail.com

07 1240 [zasłonięte] 5[zasłonięte]4131110 [zasłonięte] 322603
Bank Pekao SA

Piotr Ciesielski
ul. Pawła Gdańca 6a / 17
80-336 Gdańsk-Oliwa