|
T 10/1 to odkurzacz do codziennego utrzymania czystości. Mały, zwrotny, ale też pojemny i oferujący znakomitą siłę ssania. Zderzak na obudowie chroni meble i urządzenie przed uszkodzeniami. Rolki samonastawne ułatwiają manewrowanie i zapewniają stabilność.
Ergonomiczny uchwyt w głowicy ssącej maszyny umożliwia prosty i wygodny transport po schodach itp. Rury ssące można umieścić w odpowiednio uformowanych wgłębieniach w obudowie. 10-m kabel elektryczny można szybko i pewnie zawiesić na dużym haku, co oszczędza czas podczas nagłej zmiany czyszczonego miejsca.
Sześciostopniowy system filtracji zastosowany w Kärcher T 10/1 zapewnia osiągnięcie optymalnej separacji. W odkurzaczu zastosowano nową technikę filtra z fizeliny, która umożliwia 2 x większą absorpcję kurzu w porównaniu z konwencjonalnymi torebkami papierowymi. Duży zmywalny filtr nylonowy główny zapewnia optymalną ochronę turbiny.
Odkurzacz T 10/1 można stosować bez torebek filtracyjnych. Prosty system połączeń zatrzaskowych umożliwia w razie potrzeby bezproblemowe przedłużenie węża ssącego. Dzięki dużemu wyłącznikowi nożnemu T 10/1 można łatwo i wygodnie włączyć i wyłączyć bez uciążliwego schylania się.
DANE TECHNICZNE:
• Wydatek powietrza (l/s) 61
• Podciśnienie (mbar/kPa) 244/24,4
• Pojemność zbiornika (l) 10
• Maksymalna moc przyłącza (W) maks. 1250
• Średnica znamionowa (mm) 32
• Przewód zasilający (m) 10
• Poziom ciśnienia akustycznego (dB (A)) 63
• Ciężar (kg) 6
• Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 355x310x385
WYPOSAŻENIE:
• Wąż ssący, 2.5 m
• Metalowe rury ssące, 2 x 0.5 m
• Zmywalny filtr nylonowy (filtr główny)
• Przełączana ssawka podłogowa, 270 mm
• Dysza podłogowa
• Clip - system łączenia węży
• Klasa bezpieczeństwa, II
WYPOSAŻENIE DODATKOWE:
• 10x worki
• Komplet ssawek 3 szt.
|