Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

PRO EVOLUTION 2012 / PES 12 PC JUŻ JEST W 4CONSOLE

18-01-2012, 16:03
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik _4console_
numer aukcji: 2035402551
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 432   
Koniec: 17-01-2012 14:52:29

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Angielska
Dodatkowe informacje: Folia,
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Untitled Document

 

 


Wyswietl wieksza mape

Wyswietl wieksza mape

Opis produktu:


PES 2012 PC


Nowa, w folii.
Wysyłka już dziś !

Zapraszamy po odbiór gry do sklepów !

 


Pro Evolution Soccer 2012 to kolejna odsłona piłkarskiej serii rozwijanej przez zespół Shingo „Seabassa” Takatsuki. W najnowszej edycji, podobnie jak w poprzednich, autorzy wprowadzili wiele zmian mających jeszcze bardziej przybliżyć grę do prawdziwego meczu piłkarskiego. Przede wszystkim zwrócono uwagę na grę zespołową oraz bardziej instynktowne podejście do rozgrywki, a dodatkowo bardzo poważnym modyfikacjom poddany został system sztucznej inteligencji.

Gra w ataku została uznana za kluczową cechę najnowszej odsłony cyklu PES. Dzięki temu mamy znacznie większy wpływ na dyktowanie tempa rozgrywki. Dodatkowo, drużyna funkcjonuje jako całość, a nie zbiór indywidualności. Sytuacje, w których wybiegamy napastnikiem naprzód i zostajemy sami naprzeciw grupy obrońców przeciwnika odeszły w niepamięć. Członkowie naszej drużyny biorą bardziej aktywny udział w akcjach ofensywnych. Lepiej wystawiają się do podań, jak i ściągają na siebie uwagę obrońców (tym samym dając nam więcej przestrzeni do rozgrywania piłki).

Nie zapomniano też o defensywie. Obrona strefowa została mocno przebudowana, co zmusza atakujących do większego wysiłku w tworzeniu sobie sytuacji podbramkowych. Wprowadzono też nowy system zmiany kontrolowanego zawodnika (używamy prawej gałki analogowej do szybkiego wyboru dowodnego piłkarza). Warto odnotować, że opcja ta jest dostępna również podczas stałych fragmentów gry. To rozwiązanie pozwala nam szybciej reagować na zmieniającą się na boisku sytuację i tym samym skuteczniej przerywać ataki przeciwników.

PRO EVOLUTION 2012 / PES 12 PC JUŻ JEST W 4CONSOLE