Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

PRAWO DO BOGACTWA - ROMAN RYBACKI CD

29-02-2012, 11:51
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 24 zł     
Użytkownik zuzanna68
numer aukcji: 2030415156
Miejscowość częstochowa
Wyświetleń: 12   
Koniec: 30-01-2012 21:36:09

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Opakowanie: w folii
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 

Dokument bez tytuĹ,u

 

email: [zasłonięte]@vp.pl

Tel. 665 [zasłonięte] 61 61

GG: [zasłonięte]69259

 
 

Przelew na konto

Dane do wykonania wpłaty w wiadomości e-mail.

 

 
  Koszt wysyłki jest jeden, niezależnie od ilości
zakupionych przedmiotów
na moich aukcjach
 

 

PRAWO DO BOGACTWA - ROMAN RYBACKI

 

Płyta ta jest wynikiem pracy autora tekstu nad sobą. Skutkiem jego wędrówek w głąb siebie, a co nieświadomie wpływało na podejmowane decyzje.

Płyta ta, jeżeli pozwolisz sobie na to, umożliwi Ci odblokowanie tego co sam/sama przed sobą schowałeś/aś, skonfrontowanie się z tym na poziomie serca i uzdrowienie w miłości tak, abyś mógł/mogła realizować swoje cele i marzenia w Boskiej harmonii z sobą i całym światem. Aby to, co sugerujesz sobie na płycie, mogło zaistnieć w Twoim świecie, trzeba pracować z każdą medytacją 40 dni, tj. 40 dni utwór pierwszy i 40 dni utwór drugi. Możesz i masz prawo stosować własne formy pracy z tą płytą (innymi także), ale to efekty w Twoim świecie fizycznym poinformują Cię, co Ty naprawdę przepracowałeś/aś, oczyściłeś/aś (emocje) i urzeczywistniłeś/aś (kreacja) w sobie i dla siebie, i jak masz to ugruntowane. Jeżeli nie stanie się tak, jak programowałeś (autosugestia) przez w/w czas 80 dni, to wiedz, że wewnętrznie (Twoja podświadomość) masz na ten temat inne zdanie i z każdym z utworów, a przynajmniej z utworem drugim, trzeba pracować minimum 90 dni do 120. Wówczas przyjmiesz wewnętrznie swoje sugestie do realizacji. Nie przerażaj się, policz ile masz lat i jaki to procent Twojego dotychczasowego życia.

Zastanów się, kto jest dla Ciebie naprawdę najważniejszy i czy Ty chcesz realizować swoje cele i marzenia? Czy Ty po prostu masz "dobre chęci", czyli dyskretnie oszukujesz i zakłamujesz sam/sama siebie. Postaraj się, aby była to ta sama pora dnia na medytację dziennie, ale systematycznie i konsekwentnie, np. utwór pierwszy rano, utwór drugi wieczorem.

Kieruj się wytrwałością, siłą woli, a nie przymusem. Jak dasz sobie ten czas w/w okresie, to dokonasz oceny i zobaczysz czy było warto... Sprawdź sam.

 

 

KOSZT WYSYŁKI JEST JEDEN NIEZALEŻNIE OD ILOSCI ZAKUPIONYCH PRZEDMIOTÓW NA MOICH AUKCJACH. KUPUJĄC TRZY PŁYTY - CZWARTA PŁYTA O WARTOŚCI 24 ZŁOTE JEST DOŁĄCZONA GRATIS. TYTUŁ PŁYTY MOŻNA SOBIE WYBRAĆ I PODAĆ MI W MAILU LUB W FORMULARZU.