PRACUJEMY:
PN-PT W GODZ 8-17
Hipermarket Carrefour
ul. Zakopiańska 62
30-418 Kraków
tel. 12 26 17 135
godziny otwarcia:
pn - sb: 08:00-22:00
nd: 09:00-21:00
|
Odbiór osobisty wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu-płacąc przy odbiorze!!!
Towar należy odebrać w ciągu 7 dni.
|
Uwaga!!!
Nie wysyłamy za pobraniem.
Paragon lub faktura zawsze
znajduja sie w kopercie foliowej z listem przewozowym
na Państwa paczce!
|
WYSYŁKA KURIERSKA- 14,90 PLN
|
Możliwość rozłożenia płatności na raty dla Klientów płacących kartą Carrefour VISA.
Z kartą Carrefour VISA stały rabat na zakupy w piątki do 10,0%.
|
Sprzęt nowy na gwarancji reklamacje po okazaniu paragonu
|
|
Eco time Opcja Eco Time pozwala na wypranie do 3 kg lekko zabrudzonych ubrań. Możesz ją włączyć przy najczęściej stosowanych programach, czyli tych przeznaczonych do prania tkanin bawełnianych i syntetycznych do 60°, oszczędzając do 40% wody i energii oraz do 30% czasu w porównaniu z tradycyjnymi programami. Programy specjalne Program Outwear jest idealny do prania nowoczesnych tkanin, takich jak membrany Gore-tex™, poliestry, nylon, włókna mieszane, microfibra. Program Jeans zatroszczy się o Twoje tkaniny z jeansu. Program Express pozwala na odświeżenie w zaledwie 15 minut 1,5 kg lekko zabrudzonych ubrań. Programy sportowe Sport Intensive, Sport Light i Obuwie sportowe to specjalne programy stworzone do wymagających specjalnego traktowania tkanin i obuwia sportowego. Opóźniony Start Programu Możesz opóźnić start programu nawet do 24 godzin w zależności od potrzeby. Załaduj pranie, dodaj proszku, nastaw program, a pralka uruchomi się o wyznaczonym czasie.
| Producent |
INDESIT
|
| Rodzaj |
Ładowane od frontu
|
| Kod producenta |
69641
|
| Model |
IWSC 5105 (PL)
|
| Ilość programów |
16
|
| Klasa efektywności prania |
A
|
| Klasa wirowania |
C
|
| Klasa energetyczna |
A
|
| Kolor |
Biały
|
| Kierunek otwierania |
Lewy
|
| Rodzaj zbiornika |
Poliplex
|
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe |
Zabezpieczenie przed przelaniem się wody - pralki
|
| Wyświetlacz elektroniczny |
nie
|
| Inne |
Zabezpieczenie przed dziećmi
|
| Ładowność bębna |
5.0
|
| Zużycie energii [kWh/cykl] |
0.95
|
| Zużycie wody |
43.0
|
| Regulacja |
Tak
|
| System kontroli piany |
tak
|
| Równomierne rozłożenie ładunku |
tak
|
| Sterowanie |
Elektroniczne
|
| Inne |
Regulowana temperatura, Lampki kontrolne zaawansowania programu, Eco Time, Automatyczne wyłaczenie w przypadku nie użytkowania, Panel w języku polskim, Program jeans, Program Express, Sport Intensive, Sport Light, Sport Shoes, Dodatkowe płukanie, Łatwe prasowanie
|
| Automatyka wagowa |
Tak
|
| Rodzaje funkcji |
Pranie wełny, Program do bawełny, Program prania syntetyków, Program Jedwab/Firanki, Program odplamiania, Program szybki - 30 min.
|
| Liczba obrotów |
1000
|
| Opóźniony start |
Tak
|
| Głębokość |
45.0
|
| Wysokość |
85.0
|
| Szerokość |
59.5
|
| Pralka sterowana elektronicznie o głębokości 45 cm, pojemności 5 kg, z prędkością wirowania 1000 obrotów na minutę, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A. |
Odbiór osobisty i wysyłka od 30.05.2012
|
|
|