Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

POWIĘKSZENIE BIUSTU-SEXY-gratisy_EFEKTY 100 gram

23-01-2012, 9:29
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 19.50 zł      Aktualna cena: 19.50 zł     
Użytkownik iwonkapot1
numer aukcji: 2028768994
Miejscowość Zielarnia " Kasztan"
Licytowało: 29    Wyświetleń: 1418   
Koniec: 13-01-2012 21:58:47
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Normal

0

21

WITAM NA MOJEJ AUKCJI !!!

 

 

 

Piersi to część kobiecego ciała, która zawsze była i jest najpiękniejsza. Podziwiają je wszyscy bez wyjątku i to nie tylko mężczyźni, ale także kobiety. Dla wielu pisarzy były i nadal są natchnieniem, a dla wielu fotografików obiektem artystycznych uniesień.

 

Wszystkie kobiety chcą być piękne. Jednak niewiele z nich jest w pełni zadowolonych ze swojego ciała.

U podstaw kobiecej natury leży dbanie o siebie – o ciało i duszę, aby czuć się pięknie i atrakcyjnie, a także odczuwać satysfakcję. Bez wątpienia zmysłowe kształty, a w szczególności pełne piersi, są symbolem kobiecości od niepamiętnych czasów. Każda kobieta pragnie mieć jędnrne i zdrowe piersi.


PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST WYJĄTKOWO SKUTECZNA HERBATKA SYPANA,BĘDĄCA KOMPOZYCJĄ NATURALNIE SUSZONYCH ZIÓŁ, MAJĄCYCH BARDZO SILNE WŁAŚCIWOŚCI POWIĘKSZAJĄCE I UJĘDRNIAJĄCE BIUST.CENA TO TYLKO 19,50 ZŁ

Jedno opakowanie to aż 100 gram!!!

 


PROMOCJA—PROMOCJA-- PROMOCJA

Tylko teraz kupując 2 opakowania – trzecie 100 gram otrzymujesz w prezencie

Mieszanka ziołowa stworzona jest z myślą o kobiecych piersiach. Naturalna kompozycja dla pełnego kształtu i jędrności kobiecych piersi.

 

Teraz możesz powiększyć swój biust naturalnie stworzoną mieszanką ziół w postaci herbatki.

PRZYROST BIUSTU NAWET O 3 ROZMIARY BEZ KONIECZNOŚCI UCIEKANIA SIĘ DO CHIRURGII !!!
Herbatka to całkowicie naturalne i bezoperacyjne rozwiązanie. Zawiera wyciągi roślinne, które przyczyniają się do reaktywacji wzrostu tkanki piersi, co sprawia, że biust jest pełniejszy i bardziej elastyczny.
Głównymi składnikami mieszanki są nasiona kopru włoskiego, lnu i chmielu zwyczajnego, zawierające znaczną ilość całkowicie naturalnych substancji roślinnych, znanych jako fitoestrogeny.

Fitoestrogeny mają podobne działanie na tkankę biustu jak żeńskie hormony – estrogeny.

  • Nasiona kopru włoskiego i chmiel zwyczajny zawierają fitoestrogeny, które pomagają wspierać pełny kształt i jędrność biustu.
  • Lignany z lnu zwyczajnego (Linum usitatissimum) pielęgnują i dbają o zachowanie prawidłowej tkanki piersi.
  • Chmiel zwyczajny (Humulus lupulus) zawiera naturalnie występujące antyoksydanty i dzięki temu wspomaga ochronę przed wolnymi rodnikami, odpowiedzialnymi za proces starzenia

Co to są fitoestrogeny?

Nazwa fitoestrogeny pochodzi z greki, słowo „phyton” oznacza roślinę. Fitoestrogeny to naturalne substancje pochodzenia roślinnego, podobne w budowie do żeńskich hormonów wydzielanych przez jajniki. Fitoestrogeny działają podobnie jak naturalne hormony żeńskie, estrogeny – w niektórych przypadkach są w stanie je zastąpić.

Główne działanie fitoestrogenów

Wpływ fitoestrogenów na ludzkie ciało jest bardzo wszechstronny. Stwierdzono, że wśród kobiet, których dieta obfituje w fitoestrogeny obserwuje się mniejszy odsetek chorób układu krążenia, podwyższonego poziomu cholesterolu, a nawet zmian kancerogennych.

Również stwierdzono naukowo, że kompleks naturalnych estrogenów ma wpływ na „receptory estrogenowe” w piersiach. Stymulacja „receptorów estrogenowych“ w tkance piersi przez fitoestrogeny roślinne prowadzi do wzrostu objętości biustu”. W ten sposób fitoestrogeny mogą stymulować naturalny wzrost tkanki gruczołowej, wynikiem czego jest produkcja nowych komórek, prowadząca do wzmocnienia piersi.

Fitoestrogeny:

  • stymulują podział komórek zdrowych tkanek piersi,
  • łagodzą objawy menopauzy,
  • przyczyniają się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu LDL, a tym samym mają wpływ na ograniczenie występowania problemów układu krążenia,
  • mają pozytywny wpływ na utrzymanie gęstości mineralnej kości (osteoporoza).

 

 

Fitoestrogeny pobudzają wzrost tkanki piersi i pomagają odnowić pełną objętość i jędrny kształt biustu w każdym wieku.

Najbardziej znaną i powszechną metodą na uzyskanie krągłego i elastycznego biustu są kremy i żele modelujące. Jednak działają one wyłącznie powierzchniowo na skórę, ujędrniając ją i napinając. Efekt bywa niewystarczający i nietrwały.

Innym, bardziej radykalnym sposobem na powiększenie piersi, jest zewnętrzna interwencja w delikatną równowagę organizmu poprzez zabieg chirurgiczny. Może on znacząco wpłynąć na wygląd i funkcję biustu. Niestety, istnieje też znaczące ryzyko związane z samym zabiegiem operacyjnym lub wprowadzeniem do ciała obcego implantu.

Kobiety mają teraz inny, bezpieczny i naturalny sposób, aby dbać o swój wdzięk i przywrócić pełnię oraz jędrność piersi. Jest nich mieszanka ziołowa która jest kompozycją wyciągów roślinnych z kopru włoskiego, lnu i chmielu zwyczajnego. Zawierają one znaczną ilość fitoestrogenów, dzięki czemu mają podobny wpływ na tkankę piersi jak żeńskie hormony - estrogeny.

Niektóre miejsca na powierzchni komórek, wiążące estrogeny, są nazywane „receptorami estrogenowymi". Estrogeny sygnalizują rozpoczęcie podziału komórkowego w tkance piersi. W ten sposób zostaje wyzwolony łańcuch następujących po sobie, złożonych procesów biochemicznych, prowadzących do podziału komórek i wzrostu tkanki biustu. Fitoestrogeny są również zdolne do »stymulacji „receptorów estrogenowych" w tkance piersi, co prowadzi do wzrostu objętości biustu«*. W ten sposób fitoestrogeny mogą stymulować naturalny wzrost tkanki gruczołowej, wynikiem czego jest produkcja nowych komórek, prowadząca do wzmocnienia piersi.

Kobiecy biust jest w przeważającej części zbudowany z tkanki łącznej i tłuszczowej, gruczołów i przewodów mlekowych. Ponieważ nie ma praktycznie żadnej „podtrzymującej“ tkanki mięśniowej, nie może być ujędrniony czy wymodelowany poprzez ćwiczenia.

 


 

 

Piersi zaczynają rosnąć w okresie dojrzewania, kiedy narządy płciowe, zwłaszcza jajniki, zwiększają swoją aktywność i zaczynają produkować żeńskie hormony płciowe, zwane estrogenami. Estrogeny działają m.in. na wtórne cechy płciowe, w tym wzrost tkanki piersi.

Bez ich wpływu występuje odwodnienie i utrata elastyczności tkanki łącznej piersi, tkanka biustu zmniejsza się i traci swój kształt. Na zewnątrz ten proces przejawia się jako osłabienie piersi. Na skutek spadku poziomu estrogenów pojawia się też znaczna fluktuacja tkanki z górnych części ciała ku dolnym. W konsekwencji prowadzi to do odkładania się tłuszczu w obszarach „wysokiego ryzyka”, takich jak pośladki, boki i uda, a w okolicy rąk i klatki piersiowej widoczna jest utrata tkanki tłuszczowej.

 


GŁÓWNE SKŁADNIKI MIESZANKI ZIOŁOWEJ :


Nasiona kopru włoskiego są źródłem flawonoidów i kumaryny (fitoestrogeny), przez co wpływają na poziom żeńskich hormonów. Dodatkowo pomagają pobudzać produkcję kolagenu. Dzięki swoim właściwościom wspierają rozwój piersi, a także znajdują zastosowanie przy problemach występujących podczas miesiączkowania i w okresie menopauzy.

Lignany z lnu zwyczajnego pielęgnują i dbają o zachowanie prawidłowej tkanki dojrzałych piersi. Nasiona lnu, dzięki swoim właściwościom, chronią i zmiękczają skórę oraz sprawiają, że staje się ona bardziej aksamitna.

Chmiel zwyczajny zawiera fitoestrogeny, naturalnie występujące hormony żeńskie. Fitoestrogeny działają w organizmie jak żeńskie hormony – estrogeny, które są odpowiedzialne za rozwój i kształt kobiecych piersi.

Nasiona kozieradki - to roślinny odpowiednik kobiety. Nasiona kozieradki zawierają fitoestrogeny, które działają w organizmie ludzkim na podobieństwo estrogenów. Kozieradka pospolita pomaga kobiecemu organizmowi w wytwarzaniu hormonów oraz wspomaga pracę gruczołów piersiowych.

Drapacz lekarski dzięki swym właściwościom łagodzi objawy spowodowane niedoborem żeńskich hormonów płciowych, łagodzi bóle menstruacyjne, a także reguluje cykl miesiączkowy. Pokrywa zapotrzebowanie pokarmowe kobiet w okresie menstruacji dzięki wysokiej zawartości soli mineralnych tj. potas, magnez i sód. Drapacz lekarski reguluje procesy trawienne, tonizuje, odtruwa i wzmacnia organizm, co wpływa na wygląd twojej sylwetki, a także skóry.

Owoc pieprzowca zawiera dużą dawkę witaminy C i E, które posiadają właściwości przeciwutleniające. Cechuje się także wysoką zawartością beta-karotenu, który korzystnie wpływa na cały organizm zapobiegając rozwojowi wolnych rodników. Dzięki niemu Twoja skóra wolniej się starzeje i dłużej zachowa młodzieńczą witalność. Prócz tego poprawia odporność, tonizuje i pozytywnie wpływa na układ krążenia.

Pozostałe składniki mieszanki zawierające flawonoidy

Anthodium Chamomillae

Herba Utricae dioicae

Ruta graveolens

Calenduale anthodium

Polygoni avicularis herba

Violae tricoloris herba

Rosa canina

Origanum Vulgare

Herba Serpylli

 

 

Odczuwalność pożądanych efektów widoczna jest u około 80-90 % kobiet w ciągu 2-8 tygodni kuracji.

 

Sposób użycia

Sposób użycia:

Napar sporządza się z 1 płaskiej łyżeczki herbatki . Pijemy regularnie raz dziennie, najlepiej wieczorem.


Składniki zawarte w herbatce są pochodzenia wyłącznie roślinnego i dlatego też nie wywołują niepożądanych skutków.Herbatka niewskazana jest dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej.

 

 


Dla kogo jest przeznaczona?

Herbatka polecana jest wszystkim kobietom:

• młodszym, by powiększyć piersi i nadać im pełny, seksowny kształt,

• starszym, dla zachowania jędrności, elastyczności i zdrowia tkanki biustu.

Każda z kobiet przechodzi w swoim życiu przez wiele szczęśliwych i pełnych emocji etapów, które jednocześnie wpływają na rozmiar, objętość, jędrność i kształt piersi. W naturalny sposób w ciągu całego życia kobiety zmienia się poziom estrogenów: waha się podczas cyklu miesięcznego, wzrasta w ciąży i w okresie karmienia piersią, a w trakcie menopauzy zmniejsza się na stałe.

Mieszanka jest przeznaczona dla wszystkich kobiet, niezależnie od wieku, które są zainteresowane naturalnym, rozsądnym i skutecznym sposobem poprawienia wyglądu swoich piersi.

 

Zalecamy stosowanie herbatki przez trzy miesiące. Po miesięcznej przerwie można zacząć ponowne stosowanie.

Fitoestrogeny zawarte w mieszance wpływają na stymulację „receptorów estrogenowych" oraz, ze względu na podobną budowę do żeńskich hormonów wydzielanych przez jajniki, działają podobnie jak naturalne hormony żeńskie, estrogeny. Jednak nie podnoszą poziomu samych hormonów. Nie mają więc wpływu na tycie.

 

Herbatkę wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto.


KUPUJĄC NA MOJEJ AUKCJI OTRZYMUJĄ PAŃSTWO:

1. Herbatka pakowana po 100 gram- miesiąc kuracji

2. Oryginalna receptura

3. Kupując 2 opakowania – trzecie w prezencie

4. Najszybsza wysyłka

5. Miła i sprawna obsługa

6. Uczciwy sprzedawca


DYSKRETNA WYSYŁKA