Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Power Balance

04-12-2014, 9:58
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 39.99 zł     
Użytkownik Monika_uk
numer aukcji: 4818498894
Miejscowość Gdynia
Zostało sztuk: 39    Wyświetleń: 29   
Koniec: 04-12-2014 09:54:53
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witam, mam do sprzedania oryginalnie zapakowane opaski silikonowe Power Balance sprowadzone z USA.

Power Balance to produkt z kategorii Performance Technology, zaprojektowany w Stanach Zjednoczonych dla aktywnych fanów sportu. Opaska została wyprodukowana w 100% ze silikonu chirurgicznego. Może być noszona na co dzień. Jest wygodna w użytkowaniu i elastyczna, a dzięki licznym wariantom kolorystycznym pasuje do każdego stroju. Opaska wyposażona jest w jeden hologram Power Balance.

Power Balance wykorzystuje specjalną technologię, pierwotnie przeznaczoną dla profesjonalnych zawodników, pomagającą im uaktywnić naturalne zasoby energii. Zaskakujące efekty jej działania spowodowały jednak, że marka ta błyskawicznie stała się bardzo popularna wśród aktywnych sportowców, których wyniki zależą od równowagi, siły i elastyczności.

Działanie Power Balance opiera się na idei optymalizacji naturalnego przepływu energii w organizmie człowieka. Każdy produkt Power Balance zawiera hologramy z Mylaru, które pobudzają organizm do wykorzystania pełnego potencjału, jaki w nim tkwi.

Dzięki tym właściwościom marka zyskała sobie rzesze zwolenników zarówno wśród profesjonalnych zawodników, jak i aktywnych ludzi czerpiących radość z uprawiania sportu.

Wśród entuzjastów Power Balance wymienia się nazwiska takie jak Shaquille O'Neal, Rubens Barrichello, David Beckham, Rober Kubica, Cristiano Ronaldo.

Power Balance to rozwiązanie dla każdego, kto szuka dodatkowych sposobów na poprawę swoich wyników sportowych.

Na chwilę obecną pozostały mi opaski:

* XS (16 cm)- biała z przeźroczystym napisem, , czarna z przeźroczystym napisem, przeźroczysta z białym napisem, zielona z białym napisem, granatowa z białym napisem, czarna z białym napisem, czarna z przeźroczystym napisem i czarnym hologramem (limited edition)

* S (17 cm)- przeźroczysta z białym napisem i czarnym hologramem (limited edition), biała z przeźroczystym napisem i czarnym hologramem (limited edition)

* M (19 cm)- przeźroczysta z białym napisem i czarnym hologramem (limited edition), biała z przeźroczystym napisem, biała z przeźroczystym napisem i czarnym hologramem ( limited edition), czarna z białym napisem, czarna z przeźroczystym napisem i czarnym hologramem (limited edition),

* L (20,5 cm)- przeźroczysta z białym napisem, biała z przeźroczystym napisem, czarna z przeźroczystym napisem, żółta z białym napisem, granatowa z białym napisem

* XL (22 cm)- czarna z białym napisem